<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Safe-T תאבטח את המידע הרגיש של קופת חולים מאוחדת בנוסף תספק שרותי תחזוקה, הדרכה ייעוץ ופיתוח ממשקים

Safe-T תאבטח את המידע הרגיש של קופת חולים מאוחדת בנוסף תספק שרותי תחזוקה, הדרכה ייעוץ ופיתוח ממשקים

 

 Safe-T, חברה מובילה באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת, תאבטח את המידע הרגיש של מאות אלפי חברי קופת חולים מאוחדת. מאוחדת תטמיע את פתרונות העברת המידע והגישה המאובטחת, Safe-T Box ו-RSAccess של Safe-T בשרתיה, כמו כן תספק Safe-T שרותי תחזוקה, הדרכה ייעוץ ופיתוח ממשקים למאוחדת. עלות העסקה מוערכת במאות אלפי שקלים.

יוסי כרמון

יוסי כרמון

"הפתרון המשולב של מוצרי Safe-T מספק שכבת הגנה חדשנית המגינה על העברות קבצים, דואר אלקטרוני וכניסה ליישומים, המאפשרת למאוחדת ולשותפיה גישה מאובטחת למידע רגיש וקריטי." אמר משה שחר, ממונה על אבטחת המידע של מאוחדת.

Safe-T Box הינו פתרון מאובטח להעברת ושיתוף מידע, המאפשר לארגונים לשתף, לפקח ולאבטח כל סוג והיקף של העברות מידע בין אנשים, יישומים, פתרונות ענן ועסקים. הפתרון מיועד להוסיף אבטחה ופיקוח באופן מידי למגוון דפוסי העברת מידע בסוגים שונים של ארגונים, כולל העברת נתונים אל ומאל הענן.

Safe-T RSAccess הינו פתרון קצה מאובטח וחדשני לאבטחת גישה. בהתבסס על טכנולוגיית הגישה ההפוכה של החברה, הכלי מאפשר להתגבר על אזורים בלתי-מאובטחים של רשתות תקשורת (DMZ), למנוע מיישומים מזיקים גישה ולהגן על רשתות מאובטחות בתוך התשתית הארגונית. פתרון הקצה שמציעה החברה מייתר את הצורך באחסון מידע רגיש באזורים הלא מאובטחים, ובכך מפחית את הסיכונים לחשיפת המידע.

"קופת חולים מאוחדת מצטרפת למשרד הבריאות שרכש את פתרונות אבטחת המידע של Safe-T לאור זכיית החברה במכרז מוביל עבור משרד הבריאות וכל בתי החולים בישראל." אמר יוסי כרמון , סמנכ"ל מכירות ב- Safe-T.

אודות  Safe-T

Safe-T היא יצרנית פתרונות מאובטחים להעברת נתונים במגוון רחב של תעשיות. ארגונים פיננסים, ארגונים בתחום הבריאות וארגונים בתחומי היצור והמדיה. עם חזון להגן על נתונים בזמן תנועה ובזמן מנוחה והמתנה להורדה, על ידי הבטחה לזרימה של העבודה עסקית בצורה הפשוטה והחלקה ביותר , זכתה החברה בשנת 2014 בשלושה פרסים יוקרתיים של Info Security Product Guide: החברה החדשנית ביותר ופורצת דרך בתחומה; פרס על מהפכנות בפתרון אבטחת מידע במייל; ופרס המוצר הטוב ביותר המספק מענה בעולם ה DMZ. חברת Safe-T הוכרזה כאחת מהחברות הישראליות שזכו בתואר המכובד Cool  Vendor  של גרטנר.

ל- Safe-T משרדים ומרכז מו"פ בישראל, שלוחות בארה"ב, בריטניה וגרמניה. מוצרי Safe-T מותקנים אצל עשרות ארגונים בענפים הפיננסיים, הביטוח, החינוך, הייצור, וההייטק, שבהם אלפי משתמשים עסקיים בחרו לשתף בבטחה מיליוני קבצים וחלופות דואר אלקטרוניים בכל יום. בין לקוחות החברה  ניתן למצוא את ממשל זמין ("ספק יחיד" משרד רוה"מ), חברת החשמל לישראל, הראל ביטוח, משרד הבריאות, נתיבי ישראל, שידורי קשת, ECI, אקסלנס נשואה, בנק הפועלים, שומרה ביטוח, מבטח סיימון, הכשרה חברה לביטוח, אוניברסיטת חיפה, מיטב-דש, פסגות, מכון ויצמן, ISCAR, Given Imaging ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות