<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > קבוצת ההלבשה דלתא גליל הטמיעה את פתרון הגיבוי של Commvault

קבוצת ההלבשה דלתא גליל הטמיעה את פתרון הגיבוי של Commvault

דלתא גליל תעשיות, מהחברות המובילות והוותיקות בישראל בתחום האופנה, הטמיעה את פתרון הגיבוי של Commvault, המתמחה בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגונים. בדלתא גליל בחרו במערכת Commvault 11 ששולבה באתר הראשי בישראל ובאתרי החברה ברחבי העולם. הפרויקט, שחלקו הראשון הסתיים בתחילת השנה וכרגע נמצא במהלך חלקו השני, הוטמע על ידי חברת DnA IT.

רונן נוי

רונן נוי

מטרת הפרוייקט הינה להקים מערך גיבוי מתקדם המרכז את המידע הארגוני  מאתרי החברה הרבים לאתר אחד מרכזי, תוך התחשבות במגבלות תשתית וקווים באתרים. הפתרון הנבחר, Commvault 11, מאפשר לחברה לגבות מגוון רחב של מערכות ואפליקציות ולרכז את ניהול המידע הארגוני למערכת אחת באתר הראשי. בנוסף, הוטמע מודול Dash Copy להעברת מידע מהאתרים ברחבי העולם למרכז המידע בישראל. המודול מאפשר להבדיל ולסנכרן מידע חדש על גבי קווי התמסורת וכך חוסך תעבורה מיותרת של נתונים.

יקיר גוטמן, מנהל תשתיות בדלתא גליל: "דלתא גליל רצתה להחליף את פתרון הגיבוי הקיים בסניפי הארגון ולהכניס את פתרון התאוששות מאסון של קומוולט לסניף המרכזי בקיסריה. אנחנו מאוד מרוצים, פתרונות הגיבוי, השחזור והתאוששות מאסון של קומוולט מספקים אמינות. בנוסף, איכות הגיבוי והשחזור שלו ברמה מאוד גבוהה. כיום בזכות קומוולט כמות השגיאות שלנו ירדו משמעותית".

רונן נוי – מנהל מגזר ב-Commvault: "אנחנו שמחים שחברה גדולה וותיקה כמו דלתא גליל בחרה בפתרון הגיבוי המתקדם של קומוולט, אשר תספק לה פתרון גיבוי מתקדם המתאים לארגון גדול ומבוזר דוגמת דלתא גליל. בזכות ה-Dash Copy, דלתא גליל יכולה להעביר מידע רב על תשתית מוגבלת ברוחב פס".

עודד שחף   – מוביל תחום ניהול מידע ב-DnA-IT : "לפני המעבר לפתרון של Commvault היה צורך לברור את המידע הקריטי על מנת לאפשר העתקה לאתר הראשי. היכולת של Commvault לבצע העתקה וגיבוי אוטומטי למידע הקריטי חוסך הרבה זמן עבודה חשוב. בנוסף, היכולת של Commvault 11 לגבות מגוון רחב של יישומים ולהעביר מידע ברוחב פס מינימלי חוסך בעלויות הארגון, ללא פגיעה בביצועים".

דלתא גליל הוקמה ב-1975 על ידי דב לאוטמן, ובשנת 1982 הפכה לחברה ציבורית. היא מתמחה בביגוד ובאופנה, עם דגש על הלבשה תחתונה לנשים ולגברים, בדים, גרביים ועוד. החברה, שמעסיקה כ-10,000 עובדים ברחבי העולם, מייצרת ומשווקת הלבשה תחתונה, פנאי, ספורט ואופנה ביותר מ-20 מדינות ברחבי העולם, כולל מפעלים בישראל, ארצות הברית ועוד. הפתרון של קומוולט הוטמע במשרדי החברה בקיסריה ובשלוחות נבחרות ברחבי העולם. במהלך השלב השני של הפרויקט, יורחב הפתרון לכלל מרכזי החברה.

אודות Commvault

הגרסה ה- 11 של מערך פתרונות Commvault ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה. תוכנת Commvault מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות