<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > ספקית התקשורת ההודית Beetel, בחרה בפתרונות אקטליס הישראלית לאספקת מערכות תקשורת רחבת סרט

ספקית התקשורת ההודית Beetel, בחרה בפתרונות אקטליס הישראלית לאספקת מערכות תקשורת רחבת סרט

Beetel תספק, באמצעות מערכות אקטליס, שירותי טלקום לאלפי עסקים ואתרי תקשורת סלולריים

טוביה בר-לב

טוביה בר-לב

אקטליס נטוורקס, היצרנית המובילה בעולם לציוד תקשורת רחב סרט על רשתות היברידיות של סיבים אופטיים וכבלי נחושת, נבחרה על ידי ספקית התקשורת ההודית המובילה, Beetel, כספקית ציוד אית'רנט מתקדם לספקי השרות הגדולים בהודו. הציוד של אקטליס משמש להעברת תקשורת מהירה על גבי נחושת לאלפי עסקים, ולמתן שירות סלולרי מתקדם לאלפי אתרים. אקטליס צפוייה לרשום הכנסות בהיקף כמה מיליוני דולרים בשנה מהסכם זה.

הפתרונות של אקטליס משמשים ככלי אסטרטגי לשדרוג תשתיות כבלי נחושת קיימים של ספקי השירות, באופן שהופך אותם להמשך ישיר של תשתיות המטרו על גבי סיבים אופטיים. כך נוצרות רשתות הברידיות המעבירות תקשורת איכותית לטווחים ארוכים באופן מיידי, בעלויות נמוכות בהרבה מעלות פריסת תשתיות חדשות. מערכות ML600  ו- ML700 של אקטליס משמשות כמתגים מתקדמים לאית'רנט ואלה מאפשרים לספקי השרות לפרוש תקשורת באיכות סיב אופטית על תשתיות נחושת קיימות, באופן מיידי וללא המתנה לבנית תשתיות אופטיות חדשות, ובתוך כך לרשום חיסכון משמעותי בעלויות.

המתגים של אקטליס נטוורקס נמצאים בשימוש בקרב מאות ספקי שירות בלמעלה מ- 30 מדינות, ומעבירים תקשורת של עד מאות מגהביטים לשניה, בטווחים של עד מאה קילומטרים.

דבאל פאטל, מנכ"ל Beetel, אומר: "השימוש במערכות של אקטליס מאפשר לנו לפרוש תשתיות מהר יותר, ותוך יעילות פיננסית גבוהה יותר כשאנחנו פורסים תקשורת לאתרים חדשים או משדרגים שירות לאתרים קיימים. הציוד של אקטליס מאפשר העברה של תקשורת בקצבים גבוהים יותר מכל האלטרנטיבות האחרות בשוק, באמינות גבוהה ותוך חסכון משמעותי בהשקעה. היכולת של הציוד של אקטליס לתפקד מיטבית בתנאי סביבה קשים, ובחללים מצומצמים להתקנת הציוד, הינו מרכיב מכריע בבחירה שלנו בפתרונותיה."

טוביה בר-לב, ממייסדי אקטליס ומנכ"ל החברה, אומר: "המערכות של אקטליס נותנות לספקי השירות אפשרות לספק תקשורת רחבת סרט באמינות גבוהה מאד ובאופן מיידי על גבי תשתיות נחושת היום מחד גיסא, ומאידך גיסא מאפשרות בעתיד מעבר לרשתות שכולן אופטיות ללא עלות נוספת, זאת משום שאותן מערכות תומכות במידה שווה בנחושת ובסיבים אופטיים". 

אודות אקטליס נטוורקס

אקטליס הינה הספקית המובילה בשוק למערכות תקשורת באמינות גבוהה על רשתות היברידיות של סיבים אופטיים ונחושת. החברה מספקת פתרונות מתקדמים לתקשורת עסקים לענן, לתקשורת סלולרית, לתקשורת ביתית לטלוויזיה דיגיטלית, ולרשתות IOT  מהירות. המערכות של אקטליס מאפשרות לספקי התקשורת לשדרג את התשתיות הקיימות שלהם לנכס אסטרטגי, תוך דגש על הפחתת עלויות, האצת זמני תגובה ללקוחות, אמינות הרשת וחסינותה.

אודות Beetel

ביטל טלטק בע"מ היא מיזם משותף של קבוצת בהרטי ובריטסטאר קורפורישן, והיא ספק מוביל של ציוד תקשורת ומדיה, פתרונות עסקיים ומוצרי IT  ברחבי הודו. לחברה מעל 500 מפיצים, 10,000 חנויות ועשרות אתרים ברחבי המדינה. קבוצת בהרטי, פועלת ב-18 מדינות בעולם, והיא גם המייסדת והבעלים של איירטל Airtel , ספק התקשורת השלישי בגודלו בעולם והגדול בהודו עם מעל 300 מליון מנויים. איירטל מספקת שירות סלולרי, וכן שרותים ביתיים, תקשורת לעסקים ושרותי IT. ברייטסאר, חברת האם השניה של Beetel היא הספק המוביל בעולם למוצרים ושירותים סלולריים.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות