<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > מתכוננים להחלת הרגולציה על תחום הפיננסיים:

מתכוננים להחלת הרגולציה על תחום הפיננסיים:

Experis Cyber  תעניק שירותי אבטחת מידע לבית ההשקעות מיטב דש

ענף הפיננסיים מתכונן להחלת רגולוציית אבטחת המידע של המפקחת על שוק ההון.

חברת אבטחת המידע והסייבר Experis Cyber מודיעה היום, כי תעניק שירותי סייבר ואבטחת מידע לבית ההשקעות מיטב דש.

במסגרת ההסכם תעניק Experis Cyber מעטפת הגנה נוספת למיטב דש, הכוללת ניטור ובקרה מתוך SOC (Security operation center) של Experis Cyber, ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות הנותנות מענה לדרישות הרגולציה בתחום הגנת הסייבר.

כחלק מהפעילות, יוטמע מודל security as a service של Experis Cyber, המאפשר למקבל השירות ליהנות ממערך סייבר הוליסטי, הכולל צוות של מומחי אבטחת מידע הפועלים 24/7 ובעלי גישה למאגר מידע גלובלי על איומים שונים, הכולל נתונים מלמעלה מעשרת אלפים לקוחות ב-142 מדינות ברחבי העולם.

אלי כהן , צלם ליבי נאור קטן

אלי כהן , צילום ליבי נאור קטן

"גופים פיננסיים מנהלים היום יותר מידע בצורה דיגיטלית וחייבים להיערך, כפי שמחייבת המציאות והרגולציה", מציין גיל צבר, סמנכ"ל טכנולוגיות במיטב דש, "מטרת הפתרון הטכנולוגי היא להגביר את החוסן של מיטב דש ולצמצם את השפעתו של אירוע סייבר אפשרי. לאחר בדיקה מקיפה של הפתרונות הקיימים בשוק, מצאנו כי Experis cyber נותנת את הפתרון המתאים ביותר, לסביבת האיומים שלנו."

אלי כהן, מנכ"ל Experis Cyber: "השנה האחרונה הוכיחה לנו כי אף משתמש, מוסדי או פרטי, אינו מוגן מפני פשעי סייבר. מגזר הפיננסיים הוא אחד מהמגזרים הפגיעים, וכל פריצה אליו יכולה להסתיים בפגיעה פיננסית משמעותית. הרגולציה שנכנסה לתוקפה מתחילת 2017, נועדה לשמור על רמת הגנה על ידי מתן הנחיות ברורות לגופים הפיננסיים באשר להגנות אותן הם צריכים להטמיע. אין ספק כי הדינאמיות וההתפתחויות בעולם הסייבר מחייבים את הרחבת הרגולציה למגזרים פגיעים נוספים, כגון מערכת הבריאות ורשויות מקומיות."

אודות Experis Israel

 Experis Israel זרוע של חברת Experis העולמית, מחברות, ההייטק וה-IT  הגדולות בעולם, פועלת במספר תחומים המהווים יחד פתרון הוליסטי התומך בפעילות העסקית של לקוחותיה.

החברה מנהלת מערך גיוס לאנשי הייטק וטכנולוגיה עבור הארגונים המובילים בישראל, ומתמחה באיתור והשמה של טאלנטים בתחומי ההייטק והטכנולוגיה, איתור וגיוס בכירים וכן הקמה וניהול מרכזי פיתוח ייעודיים עבור ארגונים בתחומי הביטחון, ממשלה, טכנולוגיה, יזמות, ביוטק, פיננסים ועוד.

בפעילות החברה מושם דגש על ה-DNA של הארגון הקולט, וכן על העסקה מגוונת (שילוב של אוכלוסיות כגון מיעוטים או חרדים), יחד עם הרחבת הייצוג הנשי בענף הטכנולוגיה.

לחברה מספר מחלקות, אשר פועלות במקביל:

Experis Software בית תוכנה המאפשר לבוגרי תואר מצטיינים ללא רקע וניסיון בפיתוח תוכנה, ללמוד ללא עלות במסגרת התכנית Experis Kickstart. התכנית האינטנסיבית מועברת על-ידי טובי המנטורים בתחום, ומזניקה תוך חצי שנה בוגרי תואר מצטיינים ללא ידע וניסיון לתפקידי פיתוח הדורשים שנתיים ואף שלוש שנות ניסיון במיטב חברות היי-טק והטכנולוגיה בארץ.

Experis Cyberמתמחה בשירותי הגנת סייבר הכוללים טכנולוגיות מתקדמות, מתודולוגיות הגנת סייבר עדכניות ו צוות מומחי סייבר הזמין 24/7. החברה נמצאת בחוד החנית של ניטור, זיהוי וטיפול באיומים הנעשה מתוך מרכז בקרה מתקדם (SIEM/SOC) המספק מערך הגנה שלם לרשת ולענן הארגוני מכל מקום, מכל מכשיר ובכל זמן.

 Experis BI מתמחה בייעוץ, בנייה וניהול של מערכות BI, כולל פתרונות

Big Data, Cloud Integration ושימוש במגוון רחב של טכנולוגיות BI חדשניות. החברה מאפשרת לבוגרי אקדמיה מצטיינים להיכנס לתחום ה-BI באמצעות מודל הכשרה ייחודי המאתר ומכשיר אותם לעבודה ואף מלווה אותם בתפקידי הפיתוח.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות