<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > משה חדד, מנהל תשתיות, אלטשולר שחם: "Veeam מספקת 100% הצלחה בשחזור מידע, 90% שיפור בזמני הגיבוי והרחבת נפח הגיבוי פי 10"

משה חדד, מנהל תשתיות, אלטשולר שחם: "Veeam מספקת 100% הצלחה בשחזור מידע, 90% שיפור בזמני הגיבוי והרחבת נפח הגיבוי פי 10"

משה חדד

משה חדד

אלטשולר שחם, אחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל, שדרג בחודש החולף את Veeam Availability Suite לגירסה 9.5 שהושקה לקראת סוף 2016. ההיקף הכספי של ההטמעה נאמד בכ- 300 אלף ₪.

"Veeam טרפה את הקלפים עבורנו ואפשרה לנו לעבור משירותי גיבוי מסורתיים לשירותי זמינות מידע איכותיים עם  100% הצלחה בשחזור מידע, שיפור של 90% בזמני הגיבוי, הרחבת נפחי הגיבוי פי 10 בהשוואה לפתרון הקודם, ותכונות מגוונות התומכות בהתייעלות כלכלית ובשמירה על המוניטין שלנו כאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל" אמר משה חדד, מנכ"ל חברת מיי נטוורק, שותפה עסקית של Veeam, המשמש כמנהל התשתיות של אלטשולר שחם מזה 15 שנה. Veeam מציעה שורה של תכונות שמייעלות בצורה ניכרת את איכות החיים של מחלקת ה- IT בארגון. אם בעבר לקח לחברה לשחזר שרת בודד במשך יומיים הרי שהיום היא עושה זאת תוך דקות ספורות, עם שיפור של 99.8% בביצועים. יכולות של דדופליקציה ודחיסה הוסיפו לחברה  שטחי אחסון נרחבים ובטווח הארוך, יחסכו לה מיליוני שקלים. Veeam אף מאפשרת לשחזר מידע בלחיצת מקש בודדת, לשחזר אובייקטים בודדים מן ה- Active Director תווך פחות מ-  5 דקות, לשחזר טבלאות מן ה- SQL, או להקים, באופן  זריז, סביבות טסטים, על ידי שחזור מידע לשרת נוסף. כל זאת לצד זמני התאוששות ושחזור מידע (RTOs ו- RPOs) הקצרים מ- 15 דקות. הפתרון פשוט ונוח לתפעול, ניתן להתחבר אליו מן המחשב האישי וקל מאד לשדרג לגירסאות חדשות. "המבנה היעיל והרזה חוסך לנו בפועל 240 עד 360 שעות שנתיות של איש System" אומר חדד.

ורד ליברמן

ורד ליברמן

גירסה זו של פתרון הדגל של Veeam, המהווה חלק אינטגרלי מפלטפורמת Veeam Availability לענן ההיברידי, משפרת את הסקלביליות והביצועים של הפתרון בצורה ניכרת. הגירסה מציעה יותר מ- 100 יישומים חדשים, המבטיחים זריזות וזמינות של 24.7.365 של כל המידע והאפליקציות – ללא קשר למיקום שלהם – באתר הלקוח או בענן.

"החשיבות של זמינות מידע מלאה 24.7.365 עם יכולות שחזור ושליפה מהירים ובטוחים של כל פיסת מידע,  גדולה שבעתיים כאשר מדובר בחברה פיננסית," אומרת ורד ליברמן, מנהלת אזורית, Veeam. "אלטשולר שחם לא יכולה להרשות לעצמה לאבד מידע או לעכב שחזור ושליפה של מידע ו- Veeam מסייעת לה להציג סטנדרט עבודה  גבוה ולשמור על המוניטין שלה כאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל."

 אודות אלטשולר שחם

בית ההשקעות אלטשולר שחם נמנה עם בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון בישראל.  בית ההשקעות הוקם ב- 1,990 וכיום הוא מנוהל על ידי גלעד אלטשולר ורן שחם. בית ההשקעות מנהל תיקי השקעות,  קופות גמלקרנות השתלמות, קרנות פנסיהקרנות נאמנותביטוח וחיסכון בהיקף כספי של כ-63 מיליארד ₪, עבור אלפי לקוחות מרוצים ונאמנים. בית ההשקעות מתאפיין בהתחדשות מתמדת, מקצועיות, ערכיות ומצוינות חסרת פשרות ובראש כולם יכולת קבלת החלטות בעיתוי המתאים. אלטשולר שחם מונה כ- 500 עובדים והוא מעניק שירותים לעשרות אלפי לקוחות.

אודות Veeam  

Veeam ® מכירה באתגרים הגלובליים החדשים, המחייבים את הלקוחות לתפקד כ- Always-On Business™ לרבות תפעול שוטף של 24/7/365 . על מנת להתמודד עם דרישה זו Veeam  פרצה דרך לשוק חדש שדורש זמינות עבור ארגוני האנטרפרייז (Always-On Enterprise™).

בשונה מפתרונות גיבוי Legacy המספקים זמני התאוששות מאסון RTO), ™RTPO) של שעות או ימים, Veeam מספקת ללקוחותיה זמני התאוששות  (RTPO™) של למטה מ- 15 דקות לכל היישומים והמידע. יכולות אלה מתאפשרות בזכות פתרון הוליסטי המספק התאוששות במהירות הבזק, ללא אובדן מידע וכולל הגנה מובטחת, מינוף של המידע ושקיפות מלא.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות