<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > SAP ו- NESS מהדקות את שיתוף הפעולה:

SAP ו- NESS מהדקות את שיתוף הפעולה:

מציעות חבילת ERP קלה ליישום ותפעול בענן לארגוני Mid-Market ולארגונים גדולים- S4/HANA בענן של NESS

רמי מנחם, ראש תחום SME ו-OEM ב- SAP ישראל

רמי מנחם, ראש תחום SME ו-OEM ב- SAP ישראל

שתי השותפות הוותיקות – חברות SAP ישראל ו-NESS, השיקו חבילה מקיפה של ERP בענן, קלה ונוחה ליישום ותפעול על גבי פלטפורמת SAP S/4HANA. הלקוחות יקבלו בחבילת ה-S4/HANA בענן של NESS את פתרון ה- ERP, כמו גם את מרכיבי הרישוי, היישום, התחזוקה, אירוח בענן ושירותי התמיכה על ידי מומחי חטיבת הSAP- ב-NESS וכל זאת בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש עם אפשרות מימון של הפרוייקט.

SAP S/4HANA היא פלטפורמה עסקית דיגיטלית הנחשבת לדור הבא של חבילות היישומים העסקיים לניהול ארגוני (ERP). SAP S/4HANA פועלת על פלטפורמת SAP HANA, המבוססת על טכנולוגית In-Memory עתירת הביצועים. פתרון SAP S/4HANA  מחבר בין אנשים, מכשירים, תהליכים עסקיים ורשתות עסקיות בזמן אמת, עובדה המסייעת לארגון לרתום לתועלתו את הפוטנציאל של כלכלת הרשת ולספק ללקוחותיו חוויה חדשה וערך גבוה יותר. העבודה בסביבת SAP S/4HANA  מאפשרת מחקר ואנליטיקות של נתונים לצרכי ייעול פנימי ושיפור השיווק ללקוחות. בנוסף, היא מאפשרת מעבר מה-ERP  המסורתי לעולמות ה-CRM  הענן והתוכנה כשירות (SaaS).

רמי מנחם, ראש תחום SME  ו-OEM ב- SAP ישראל:  "אני שמח על שיתוף הפעולה הייחודי עם Ness, להצעת הפתרון S4/HANA בענן של NESS. פתרון ה- ERP SAP S/4HANA הינו פתרון ה- ERP הטוב ביותר בעולם, בעל יכולות מתקדמות וחדשניות. הוא מאפשרת לארגון לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית, בעולמות הלקוח, הספקים וההון האנושי בתוך הארגון. הוא מאפשר חיבוריות מובנת לחיישנים או רכיבים אחרים שהוטמעה בהם יכולת האינטרנט של הדברים (IOT), ובכך לייעל את תהליך הייצור, כמו גם לשפר את התחזוקה והשירות.

מבחינת הלקוחות אין צורך בהשקעה ראשונית והתעסקות בניהול ותחזוקת המערכת עם צוות ייעודי לכך. הם זוכים לניהול של מערך המחשוב שלהם, זמינות שירות גבוהה, גמישות תפעולית ומחיר חודשי קבוע".

רפי הופמן, מנהל חטיבת ה-SAP ב-NESS: NESS" , האינטגרטור המוביל לעולמות ה- ERP  בישראל ו-SAP , יצרנית מערכת ה- ERP  הנפוצה בעולם, משתפות פעולה מזה שנים רבות וגאות להציע פתרון שלם וגמיש לארגונים בגודל בינוני ומעלה. אני בטוח שהפתרון החדש לעולמות הS/4 HANA  SAP יעניק פתרון עסקי חדשני ויעיל  לארגונים רבים אשר הטמיעו בעבר מערכות ERP שונות שאינן מעניקות מענה עסקי הולם לתהליכים העסקיים המהירים הנדרשים כיום. היכולת של NESS  להטמיע מערכות מסוג זה אצל לקוחות ממגזרים שונים הוכיחה עצמה כבר בעבר בקרב מאות ארגונים בזכות ההבנה העמוקה בתהליכי הליבה ובדרישות הלקוחות לקיצור טווחי זמן ,התייעלות וחסכון".

רפי הופמן, מנהל חטיבת ה-SAP ב-NESS

רפי הופמן, מנהל חטיבת ה-SAP ב-NESS

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישומים ארגוניים וספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. החברה מעצימה עובדים וארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק ומסייעת להם לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר, כמו גם לקבל החלטות טובות יותר באמצעות כליBack Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAPמשמשים 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל וכ- 320,000 עסקים ולקוחות, להם היא עוזרת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel לדף הנחיתה של השת"פ: http://www.advanced-solutions.co.il/s_4hana

אודות נס

נס הינה חברה המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT) ומתמחה באספקת שירותי מיקור חוץ, פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, הדרכות, בדיקות והפצת תוכנה. לנס כ- 2500 עובדים, עם פעילות בכל מגזרי המשק. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. נס הינה חברה בת בבעלות מלאה של קבוצת חילן. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה:  www.ness-tech.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות