<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > החברה להגנת הטבע בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

החברה להגנת הטבע בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

היקף הפרויקט מוערך ב- 130 אלף שקלים והוא ישרת את כ- 300 משתמשי הארגון

החברה להגנת הטבע בחרה בפתרונות אבטחת המידע המתקדמים של חברת Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. במסגרת הפרויקט הוטמעו פתרונות הגנה מתקדמים להגנת ארגונים הניחנים בריבוי סניפים ועובדים ניידים. הפרויקט שהתבצע בחברה להגנת הטבע מאפשר הגנה מקיפה ומלאה לארגון ולמערך הטלפונים הניידים, חיבור

אילן סגלמן

אילן סגלמן

מאובטח לסניפים מרוחקים והגנה מנוהלת בענן לכל מחשבי ושרתי החברה.

הפרויקט, אשר ארך מספר שבועות והסתיים לאחרונה, התבצע על ידי חברת Expert2IT, המתמחה בביצוע פרויקטי IT בתחומי אבטחת מידע, ענן ומובייל. היקף הפרויקט מוערך ב- 130 אלף שקלים, והוא ישרת את כ- 300 משתמשי הארגון. בין הפתרונות שהוטמעו בחברה להגנת הטבע ניתן למנות את Sophos UTM  – פתרון ניהול איומים מאוחד ופתרון הגנה למובייל Mobile Control. עוד במהלך הפרויקט הוחלף חיבור סניפי החברה המרוחקים לחיבור Sophos RED, התקן אית'רנט מרוחק (Remote Ethernet Device) המאפשר להרחיב את יכולות ההגנה הארגוניות לכל סניף ומיקום בקלות. האנטי וירוס הארגוני של החברה הוחלף גם הוא לאנטי וירוס לענן של Sophos.

יריב פרז, מנהל מערכות המידע בחברה להגנת הטבע אמר כי: "החברה להגנת הטבע חיפשה פתרונות אבטחת מידע מקיפים שמתאימים לארגון דינמי, הכולל עמדות וסניפים מרוחקים ועובדים הפועלים בשטח. לאחר בחינה של מספר ספקים בתחום מצאנו כי הפתרונות של Sophos עונים על הדרישות ומאפשרים לנו לנהל את אבטחת המידע בארגון באופן מיטבי".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "פתרונות אבטחת המידע הייחודיים של Sophos מאפשרים לארגונים מבוזרים להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה בקלות, באלגנטיות ובעלות משתלמת".

גיל פלד, מנכ"ל Expert2IT אמר כי: "Sophos מספקת מגוון כלים מתקדמים המאפשרים לכל ארגון ולכל מבנה ארגוני את ההגנה הטובה ביותר שמתאימה לצרכים שלו, וכל זאת תוך קבלת פשטות ניהולית וקלות בתהליך היישום".

Power-Logo-big (1)אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות. יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר.  Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

 אודות Expert2IT

Expert2IT (נוסדה ב- 2011) מתמחה במתן פתרונות לסביבת ה – IT, עם דגש עיקרי על תחומי אבטחת המידע, מערכות אחסון, גיבוי והמשכיות עסקית. החברה הינה Value Added Reseller ושותפה עסקית של פתרונות טכנולוגיים מובילים. הפתרונות המתקדמים שמציעה Expert2IT  נבחרו לאחר בחינה קפדנית ולאחר שנמצאו כמתאימים והשלמים ביותר עבור לקוחותיה במגזרים מגוונים. המוטו של Expert2IT הוא "שירות הוא מעל לכל" והיא משקיעה משאבים רבים על מנת לספק ללקוחותיה את השירות המוביל בתחומה.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות