<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > הסכם לפוג'יטסו וקבוצת יעל

הסכם לפוג'יטסו וקבוצת יעל

ליאור מקבוצת יעל ורענן

רענן ביבר, מנהל איזורי של פוג'יטסו בישראל וליאור גולן, סמנכ"ל יעל פתרונות משולבים

פוג'יטסו חתמה על הסכם עם יעל פתרונות משולבים מקבוצת יעל. במסגרת ההסכם, תספק קבוצת יעל תמיכה ללקוחות החברה, כולל מלאי לוגיסטי לחלקי חילוף עבור מגוון פתרונות פוג'יטסו בתחום טכנולוגיית המידע, תשתיות מחשוב, פתרונות תקשורת ושירותים לשוק העסקי.

רענן ביבר, מנהל איזורי של פוג'יטסו בישראל אמר: "יעל פתרונות מתמחה בניהול מערכי שירות גדולים לחברות חומרה מובילות. באמצעות הניסיון והצוות המקצועי של החברה, תציע פוג'יטסו ללקוחותיה בישראל מערך תמיכה אמין ושירותי 7X24, החל מתיקון במעבדה ועד שירות באתר הלקוח". וליאור גולן, סמנכ"ל יעל פתרונות משולבים מסר: "קבוצת יעל מעניקה פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ללקוחותיה. חטיבת הפתרונות מתמחה בפתרונות חומרה ותשתיות מזה שנים רבות. אנחנו גאים על השותפות החדשה עם חברה מובילה כמו פוג'יטסו. שיתוף הפעולה יצליח בזכות השילוב בין הפתרונות האמינים והאיכותיים של פוג'יטסו יחד עם תפיסת השרות שלנו בקבוצת יעל".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות