<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > One1 מרחיבה את פתרונות הענן: חתמה עם נירם גיתן (NGG) על הסכם אסטרטגי לשת"פ במכירה, יעוץ ויישום Success Factors בשוק הישראלי

One1 מרחיבה את פתרונות הענן: חתמה עם נירם גיתן (NGG) על הסכם אסטרטגי לשת"פ במכירה, יעוץ ויישום Success Factors בשוק הישראלי

חברת One1 וקבוצת נירם גיתן (NGG) חתמו על הסכם אסטרטגי לשיתוף פעולה במכירה, יעוץ ויישום Success Factors בשוק הישראלי. מערכת Success Factors מבית SAP חתימת שת''פ וואן1 עם נירם גיתן_פברואר 2017הינה פתרון מוביל, מבוסס ענן, לניהול מחזור חיים של ההון האנושי בארגון. המערכת משרתת למעלה מ-25 מיליון משתמשים ומיושמת בכ-180 מדינות, ומתורגמת ל40 שפות.

שיתוף הפעולה בין One1 לקבוצת נירם גיתן יעניק לארגונים בשוק המקומי ערך מוסף ייחודי, הודות לשילוב האיכות והניסיון של One1 בביצוע פרוייקטי מחשוב מורכבים בעולם הדיגיטל, עם המקצועיות של קבוצת נירם גיתן בתחומי הייעוץ הניהוליים השונים, וביישום טכנולוגיות לניהול HR. שתי החברות יספקו לארגונים בישראל מענה מלא ושלם המשלב ידע ארגוני ומקצועי, הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ויישום המערכת המובילה Success Factors לניהול המשאב האנושי.

עמית טל, סמנכ"ל יישום ופיתוח עסקי ב-Xact, חטיבת ה-SAP של One1: "מהפיכת הדיגיטל, המובייל, והמעבר של ארגונים לפתרונות ענן, משנים את סביבת העבודה ומייצרים עבורם הזדמנות לניהול יעיל ומתוחכם יותר של המשאב האנושי. קבוצת נירם גיתן היא שותפה טבעית עבורנו, בתחום זה של יישום פתרונות לניהול HR בענן, בהיותה קבוצת ייעוץ מובילה החתומה על שותפות בהצלחתם של אלפי ארגונים ומהלכים אסטרטגיים בישראל ובעולם. במסגרת שיתוף הפעולה נוכל להציע לארגוני SME ואנטרפרייז בישראל את השירות המקצועי ביותר ולהרחיב את מספר הלקוחות של Success Factors, הן על בסיס הלקוחות הקיימים שלנו והן באמצעות פנייה ללקוחות חדשים". 

מורן דהן, דירקטורית בכירה, קבוצת נירם גיתן: "השוק בישראל צמא לפתרונות HCM בענן, יחידות HR מחפשות כיום מערכות שישתלבו בטבעיות בתהליכים קיימים ויאפשרו להם לנוע מהר יותר בתהליכי קבלת החלטות. שיתוף הפעולה שלנו עם One1 מבטיח מענה לכלל הצרכים הטכנולוגיים ביישום מערכות HR. חברת One1 מביאה לשיתוף הפעולה הזה ניסיון רב בביצוע פרוייקטי תוכנה בעולם הדיגיטל, בדגש על אינטגרציה עם מערכות שונות, קיימות, המאפשרת 'תפירת' פתרון מותאם לצורכי כל לקוח".

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות