<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > "כללית מושלם" הטמיעה מערכת CRM של Oracle Siebel במוקדי השירות והמכירה

"כללית מושלם" הטמיעה מערכת CRM של Oracle Siebel במוקדי השירות והמכירה

 

Yael Software ביצעה את הפרויקט שהיקפו מיליוני שקלים והינו חלק מתכנית CRM רחבה של הקופה, שהיקפה מוערך בלמעלה מ-20 מיליון שקלים

אמיתי פולק

אמיתי פולק

מערך "כללית מושלם" בשירותי בריאות כללית, העלה בימים אלה מערכת של Oracle Siebel לניהול קשרי לקוחות (CRM). את הפרויקט ביצעה Yael Software, שהטמיעה את המערכת לכ-500 משתמשים בכל מוקדי המכירה והשירות של הביטוח המשלים. הפרויקט, שהחל בשנת 2016, הסתיים בימים אלה והיקפו מיליוני שקלים.

המערכת החדשה בכללית מושלם, מחליפה מערכת iSeries ותיקה בת 16 שנים ומיועדת לניהול פוליסות הביטוח המשלים. כעת, עם השלמת הטמעתה, מספקת המערכת תמונה מלאה ואמינה המותאמת לכל לקוח על פי מאפייניו האישיים, בכל התקשרות בין הלקוחות לחברה.

אמיתי פולק, מנהל אגף Business Applications בחטיבת התוכנה של Yael Software, מוסר: "הפרויקט הינו חלק מתוכנית רחבה של הטמעת מערכת ליבה בקופה. כיוון שכך, זכינו למחויבות מלאה של הנהלת כללית מושלם ועבדנו על פי תוכנית ניהול סיכונים מדוקדקת שתמכה בניהול השינוי בצורה הטובה ביותר. אני גאה לומר שהעלייה לאוויר, שקרתה במקביל במספר מוקדים בו זמנית, עברה בצורה חלקה וללא תקלות."

מאיה רדושינסקי, ראש אגף שירות ותפעול בכללית מושלם, הוסיפה והדגישה כי: "מערכת ה"עידן" היא מערכת פורצת דרך ומשתלבת היטב בחזון וביעדי הליבה של "כללית מושלם". מערכת ה"עידן" מאפשרת ניהול אפקטיבי וידידותי של עולם השירות שלנו. ה"עידן" מהווה פלטפורמה חדשנית ומתקדמת ביותר שבאמצעותה חווית השירות הן של הנציג מוסר המידע והן של הלקוח, מקבלים מימד ידידותי, רב תכליתי ואפקטיבי ביותר. אין ספק כי עולם השירות שלנו ביצע קפיצת מדרגה משמעותית עם שילוב והטמעת מערכת ה"עידן".

עפר הדס, מנמ"ר כללית מושלם, מוסר: "מדובר בהחלפת מערכת הליבה של כללית מושלם, במהלך שבוצע בצורה חלקה ובמקביל במטה החברה ובכל מוקדי המכירה והשירות. המערכת החדשה אפשרה שיפור ניכר בתהליכי העבודה של הנציגים והקלה משמעותית על עבודתם".

כללית מושלם מעניקה ללקוחות הכללית מגוון רחב של כיסויים שאינם כלולים בסל הבריאות, ומלווה את לקוחותיה בכל שלבי החיים עם מעל ל-80 שירותים. כללית מושלם על שני רבדיה, זהב ופלטינום, היא תכנית דינאמית שאמונה להביא ללקוחות את השירותים והטכנולוגיות המקדמים בארץ ובעולם.

Yael Group היא קבוצת IT מהמובילות בישראל. הקבוצה מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם. פעילות הקבוצה כוללת פרויקטי אינטגרציה, יישום מערכות ERP ו-CRM, הטמעת פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, פתרונות ענן, דיגיטל וניהול תוכן ומסמכים. זאת לצד ניסיון רב במתן שירותי מיקור חוץ, ייעוץ והדרכה. המרכיב המרכזי בהצלחותיה של קבוצת יעל היא חדשנות מתמדת המשולבת בניסיון רב שנים, ביכולת ההקשבה, מתן השירות והבנת הלקוח. חדשנות זו, היא שמסייעת לנו להפוך רעיון לערך ללקוח ולהטמיעו באופן שמייצר תועלת. כך חוזרים אלינו לקוחותינו פעם אחר פעם, כבר מעל חמישים שנה.  http://www.yaelgroup.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות