<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Palo Alto Networks השלימה פרויקט יישום מערך אחסון של Nimble Storage במרכז הפיתוח בישראל

Palo Alto Networks השלימה פרויקט יישום מערך אחסון של Nimble Storage במרכז הפיתוח בישראל

היקף העסקה מוערך במאות אלפי שקלים

כוכבית אלמגור פאלו אלטו

כוכבית אלמגור פאלו אלטו

DnA IT ו- 2Bnet סיימו פרוייקט הטמעת מערכי אחסון מרכזיים באמצעות פתרונות האחסון של Nimble Storage, המתמחה בפיתוח אחסון All-Flash ופתרונות היברידיים, במרכז הפיתוח של חברת אבטחת המידע Palo Alto Networks בסניף בישראל. הפתרון ישמש את סביבת הפיתוח והבדיקות של Palo Alto Networks. במסגרת הפרוייקט הותקן מערך אחסון All-Flash בהיקף של מאות טרה בייט, המאפשר לספק נפחי אחסון גבוהים עם ביצועים גבוהים ויכולות גבוהות של דחיסת נתונים המתאימים לסביבת פיתוח ובדיקות מסיבית במודל Continuous Integration. הפרוייקט החל לפני מספר חודשים והסתיים בסוף דצמבר 2016. היקפו נאמד במאות אלפי שקלים.

Palo Alto Networks היא חברת אבטחת מידע מהגדולות בעולם שהוקמה על ידי היזם ישראלי ניר צוק. החברה מתמחה בפיתוח פתרונות אבטחה מתקדמים. מרכז הפיתוח של Palo Alto Networks מתבסס על פעילות החברת סטארט אפ הישראלית סייוורה (Cyvera) שנרכשה בתחילת שנת 2014 בסכום מוערך של 200 מיליון דולר. המרכז עוסק בפיתוח מערכות הגנה מתקדמות לעמדות קצה המגינות כנגד התקפות מתקדמות – APT וכן משמש כתחליף לאנטי-וירוס הארגוני.

כוכבית אלמגור, מנהלת מחלקת ה-Quality , Palo Alto Networks: "אנו דוגלים באסטרטגיה של בדיקות White Box המבוססות בעיקר על אוטומציה הדורשת ניצול משאבים בצורה יעילה. אנו מקפידים לבחון בצורה עקבית פתרונות טכנולגיים שונים שיאפשרו לנו סקלביליות והתאמת המעבדות והבדיקות שאנו מבצעים למספר הלקוחות הגדל החברה ולצרכיהם השונים".

ליאור אפרים פאלו אלטו

ליאור אפרים פאלו אלטו

לדברי ליאור אפרים, מנהל התשתיות במחלקת ה-Quality, Palo Alto Networks: "יישום מערך האחסון של נימבל סטורג' נועד לתמוך בגידול הפעילות של מרכז הפיתוח בישראל והתאמת המרכז לעבודה בסביבות פיתוח מודרנית עבור ה-CI ללא אתגרים של בעיות ביצועים וכאבי גדילה".

כפיר שפיר, מנהל מכירות Nimble Storage בישראל ציין: "מערך האחסון של נימבל סטורג' המבוסס על סידרת AF5000 מספק מענה לדרישות ההולכות וגדלות של מרכז פיתוח הזקוק לעבודה בסביבות פיתוח ובדיקות מתקדמות עם אפשרות לבצע בדיקות בסביבות שונות. המערכת של נימבל סטורג' מספקת רמות ביצועים גבוהות ביותר בכל סוג של עומס, גידול בהיקף מערך האחסון ללא פגיעה בביצועים, חסכון בחשמל ובמקום (Foot Print), אפשרות לאחסון יותר מידע בפחות מקום בזכות טכנולוגיות דחיסה מתקדמות ומערכות מתקדמות להגנה על הנתונים. מערכת הניהול והתמיכה של נימבל סטורג', ה-InfoSight, מאפשרת ניהול קל ונוח ודואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

 אודות Nimble Storage

Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 9,500 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. למידע נוסף: www.nimblestorage.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות