<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Arcserve מגבירה את רמת ההגנה וגיבוי הנתונים של "אחוזות רובינשטיין"

Arcserve מגבירה את רמת ההגנה וגיבוי הנתונים של "אחוזות רובינשטיין"

פתרוןArcserve UDP  שהוטמע באחוזות רובינשטיין, הביא לצימצום חלון הגיבוי ולשיפור משמעותי בפעילות השוטפת של הארגון

"אחוזות רובינשטיין", מהמובילות בדיור מוגן בישראל, בחרה בפתרון Arcserve UDP של חברת פתרונות ההגנה וגיבוי הנתונים, Arcserve. הטמעת הפתרון בוצעה על ידי חברת ההפצה Trust-IT, וחברת Overline המשווקת פתרונות אבטחה ושרידות מידע. הפרויקט כלל איחוד של כל צרכי הגיבוי וההמשכיות העסקית של אחוזות רובינשטיין לפתרון אחד שכלל שרתים פיזיים, וירוטאליים ותחנות עבודה.

אייל ברש צילום קובי קנטור

אייל ברש צילום קובי קנטור

הבחירה בפתרון Arcserve UDP נבעה מהרצון של אחוזות רובינשטיין להגיע ליכולת גיבוי חדשה, המעודכנת לצרכי המחשוב העכשוויים, ושאינה מתבססת על הגיבוי הקלאסי שנמשך זמן רב. הפתרון של Arcserve מאפשר גיבוי התחלתי כללי אחד, שלאחריו מתבצעים גיבויים קצרים שאינם תלויים באלו שקדמו להם, ועל ידי כך מתקצר זמן הגיבוי בצורה משמעותית. מכיוון שזמני הגיבוי התקצרו, הפתרון מאפשר לאחוזות רובינשטיין לכלול גם את המחשוב ההיקפי בתהליך הגיבוי, דבר שלא התאפשר קודם לכן כאשר התבצע גיבוי של מידע בלבד. כך, במקרה של אסון, מסוגלת חברת הדיור המוגן לחזור לפעילות מלאה תוך זמן קצר.

פאול באייה, מנהל מערכות מידע באחוזות רובינשטיין, ציין: "כיוון שהנתונים אודות הדיירים, השירותים הרפואיים והעסקיים ונתוני הבקרה על מערכות החברה נמצאים במערך המחשוב, חשוב מאוד שמערכות הגיבוי יספקו זמינות מקסימאלית שאינה מפריעה לעבודה השוטפת. בעבר פעילות הגיבוי החלה בשעות אחר הצהרים וגלשה עד לשעות הבוקר המאוחרות של יום המחרת, תוך האטת ביצועי המערכות של הארגון. כעת, משך זמן הגיבוי צומצם בכ-80% והגיבוי מתבצע מחוץ לשעות הפעילות. באמצעות הפתרון שלArcserve  מזערנו את הפגיעה ההיקפית בפעילות שלנו, שכללה בין היתר איטיות במערכות ניהול הארגון (ERP), בהתנהלות הנהלת החשבונות ובמערכות ניהול רפואי שמנווטות את מתן התרופות ואת פעילות הצוות הרפואי. נוסף על כל אלו, הפתרון של Arcserve מאפשר שמירת גיבויים נוספים באתרים מרוחקים".

אייל ברש, מנהל פעילות Arcserve בישראל, הוסיף כי: "לאחוזות רובינשטיין פריסה גיאוגרפית של מערכות ושרתים, ולכן לא מדובר בגיבוי שצריך להתבצע ממקום אחד אלא מממספר אתרים  גיאוגרפיים שונים. יחד עם צוות המחשוב של אחוזות רובינשטיין ביצענו תהליך מקצועי של תכנון פרויקט, ומהרגע בו יצא הפרויקט לדרך, יחד עם חברת Trust-IT מפיצת Arcserve בישראל, ובעזרתם של אנשי חברת Overline, הצלחנו להביא להשלמתו של הפרויקט בתוך שבועות בודדים".

עמית לוי, שותף מנהל ב-Overline ציין כי "ל-Overline ניסיון רב בתחום הגיבוי ואנו מכירים היטב את הפתרונות של Arcserve ומברכים על כך שהפרויקט הסתיים בהצלחה לשביעות רצונה של אחוזות רובינשטיין, לאחר שראתה הלכה למעשה את היתרונות והתועלות שהמוצר מספק".

 אודות Arcserve:
Arcserve הינה ספקית מובילה של פתרונות הגנה על המידע, רפליקציה (שעתוק) ופתרונות גיבוי ושחזור עבור ארגוני אנטרפרייז, ולקוחות בדרגי הביניים. Arcserve שהייתה חטיבה בחברת CA נרכשה בשנת 2014 על-ידי חברת השקעות אמריקנית, ומאז הרכישה מ-CA עברה תהליך השקעה מסיבי בפיתוח ושדרוג פתרונות החברה ומערך המכירות והשותפים ברחבי העולם. כיום בסיס החברה נמצא במינסוטה ארצות-הברית, והיא משרתת מעל ל-45,000 משתמשי קצה בלמעלה מ-150 מדינות. החברה מספקת פתרונות הגנה על המידע לקשת רחבה של פלטפורמות ואפליקציות – פתרון ה-Arcserve Unified Data Protection מציע התקן יעודי (Appliance) ותוכנה אינטגרטיבית, בתצורות "שגר ושכח" עבור סביבות פיזיות, ווירטואליות ובענן של Arcserve. בישראל פועלת Arcserve בשיתוף חברת ההפצה Trust-IT ובאמצעות חברות אינטגרציה מובילות. לפרטים נוספים: www.arcserve.com/israel.

אודות Trust IT solutions:
Trust IT solutions  נוסדה בשנת 2008 ומספקת שירותים וייעוץ בתחומים: תשתיות IT, אחסון, גיבוי, וירטואליזציה ו-DRP. לחברה לקוחות רבים מענפים שונים, כמו ממשלה, ביטחון, עסקים, ייצור פיננסי, תעשייה וביטוח.

אודות Overline בע"מ:
Overline הינה ספקית שירותי בוטיק בעולמות הסייבר, אבטחת המידע, גיבוי ושרידות מערכות מידע ובתחומים משיקים של תקשורת ושו"ב. החברה פעילה בתחום משנת 2003 ובין לקוחותיה ניתן למצוא את הלקוחות המובילים בישראל מהמגזר הבטחוני, העסקי, הפיננסי, הממשלתי ועוד. החברה מספקת שירותים לכמה חברות ומותגים בינלאומיים מהגדולים בעולם.
אודות אחוזות רובינשטיין:
אחוזות רובינשטיין היא אחת מרשתות הדיור המוגן המובילות בישראל. לחברה ארבעה בתי דיור מוגן: אחוזת ראשונים בראשון לציון, אחוזת פולג בקיבוץ תל יצחק, אחוזת צהלה בשכונת צהלה החדשה בתל אביב, אחוזת בית הכרם בירושלים ומרכז לרופאים עצמאיים-מדיקל סנטר באחוזת ראשונים. כרשת מובילה בתחומה, שוקדת אחוזת רובינשטיין על שדרוג מתמיד של תשתיות מערך המידע, מתוך הבנה שתשתיות אלו מאפשרות לספק יתרון תחרותי בשוק הדיור המוגן.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות