<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > One1Link הוסמכה כשותף פלטינום של Salesforce העולמית

One1Link הוסמכה כשותף פלטינום של Salesforce העולמית

יניב פרטוק

יניב פרטוק

חברת Salesforce העולמית העניקה מעמד של "שותף פלטינום" ל-One1Link, חטיבת ה-Salesforce של One1. One1Link זכתה בהסמכה היוקרתית הודות לעמידתה ביעדים שאפתניים בתחום המכירות, השירות ללקוחות, ובזכות יכולות הפיתוח המתקדמות שלה בסביבת Salesforce. ההסמכה מהווה הכרה באיכות הגבוהה של השירותים והפתרונות של One1Link כשותף בכיר של Salesforce והערך שהיא מספקת לארגונים במגוון מגזרי תעשייה, בשוק הבינלאומי ובישראל.

יניב פרטוק, מנכ״ל One1Link: "השלמנו מהלך משמעותי בהפיכת One1Link לשותף פלטינום של Salesforce. הצמיחה המשמעותית שחווינו השנה היא תוצאה של השקעה רבה שהובילה לגידול בנפח העסקאות והגיוס. הודות לעומק הטכנולוגי והמקצועי של היועצים והמומחים שלנו, One1Link היא השותף היחיד של Salesforce בישראל, שעובד בקביעות ובהצלחה עם לקוחות בינלאומיים גדולים של Salesforce בעולם. ההסמכה היוקרתית מהווה ביטוי נוסף לעומק של היצע הפתרונות המגוון שלנו. ההסמכה תסייע לנו להמשיך ולפתח כיווני פעולה חדשים עם הלקוחות והשותפים שלנו בארץ ובחו״ל".

גיום עטיה, מנהל שותפים וערוצי הפצה, Salesforce: "One1Link היא שותפה מובילה וותיקה של Salesforce ואני שמח מאוד על הסמכתה כשותף פלטינום שלנו. מעמד זה משקף את הרמה הגבוהה של הפרויקטים עליהם אנו עובדים יחד, ומעיד כי One1Link שייכת לחברות המובילות את חזית ה- eco-system של Salesforce בעולם.  אנחנו שמחים לראות את הצמיחה בהיקפי הפעילות של One1Link ואת הגידול המהיר שלה כשותף מועדף ומהימן עבור חברות ישראליות".

 

אודות One1One1Link Logo Transparent

One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-3,500 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי הטלקום, תעשיה, היי-טק, בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א יתר 50 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות