<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > אימפרבה בחרה בזברה טכנולוגיות להפצת הפתרונות שלה

אימפרבה בחרה בזברה טכנולוגיות להפצת הפתרונות שלה

אלין זיתונה

אלין זיתונה

השותפות בין החברות תשרת את השוק הישראלי בצורה הטובה ביותר

אימפרבה, יצרנית מובילה לאספקת פתרונות סייבר סקיוריטי למידע הקריטי והיישומים הארגוניים, בחרה בזברה טכנולוגיות להפצת הפתרונות שלה בישראל. אלון זיתונה , Imperva – RSM  Mediterranean Region אמר כי:" בחרנו בזברה טכנולוגיות להפצת הפתרונות שלנו בשל ההתמחות שלה בפתרונות אבטחת מידע והמקצוענות שלה. אנו בטוחים כי שותפינו העסקיים ולקוחותינו בישראל ייהנו מפרות השותפות החדשה שלנו עם זברה טכנולוגיות."

גילרון צארום, סמנכ"ל המכירות בזברה טכנולוגיות, הוסיף כי: " אנו שמחים וגאים להפיץ את פתרונות אבטחת המידע של אימפרבה בישראל. מדובר בפתרונות המובילים בתחומם. שיתוף הפעולה מתיישב עם האסטרטגיה של זברה טכנולוגיות להפצת הפתרונות המובילים בתחום ולהציע ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר להתמודדות עם איומי הסייבר מבית ומחוץ."

אודות אימפרבה

אימפרבה, היא יצרנית מובילה לאספקת פתרונות סייבר סקיוריטי למידע הקריטי והיישומים הארגונים. קווי הפתרונות של  החברה: המבוססים על WAF, DBF-CounterBreach, Cloud solution Incapsula   SecureSphere ,מאפשרים לארגונים לגלות את הנכסים שלהם כמו גם את הסיכונים מהם עליהם להיזהר, ולהגן על מידע בין אם הוא נמצא בענן או במחשבי

גילרון צארום

גילרון צארום

הארגון תוך התאמה לרגולציות. מרכז המחקר והפתוח של אימפרבה ממוקם בארץ מעסיק (כ 1000 עובדים) את מיטב המומחים בתחום אבטחת המידע והיישומים שממשיכים בפיתוח והרחבת הפתרונות של החברה בהתאם להתפתחות האיומים. מרכז הפיתוח מפרסם דוחות המספקים תובנות והדרכה ללקוחות החברה אודות האיומים מולם הם מתמודדים. לפרטים נוספים אודות החברה בקרו :  www.imperva.comour blog, on Twitter.

 אודות זברה טכנולוגיות

זברה טכנולוגיות הינה חברת הפצה המתמחה במתן פתרונות מובילים בתחומי תשתיות ה-IT. החברה מייצגת בישראל קשת רחבה של ספקיות טכנולוגיה מהמובילות בעולם ובכלל זה פתרונות אבטחת מידע, תקשורת נתונים, ניהול רשתות וירטואליזציה ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות