<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > One1 תפיץ את פתרונות השיווק הדיגיטלי של Marketo בישראל

One1 תפיץ את פתרונות השיווק הדיגיטלי של Marketo בישראל

One1 חתמה על הסכם הפצה עם חברת Marketo האמריקנית, המובילה העולמית בתחום האוטומציה של השיווק (marketing automation). במסגרת ההסכם תפעל One1Start, חטיבת החדשנות הדיגיטלית של One1, לשיווק, מכירה ויישום הפתרונות של Marketo בשוק הישראלי, תוך מיקוד בארגונים בינוניים וגדולים ממגזרי הפיננסים, הסחר והקמעונאות.

Marketo, שהוקמה ב-2006, הינה חברה פרטית בעלת שווי של מעל 2 מיליארד דולר, המפתחת את הפלטפורמה המובילה בעולם לניהול השיווק של ארגונים בעידן הדיגיטלי. המערכת שפיתחה מתחברת למערכות ניהול הלקוחות (CRM), מערכות ניהול אתרים (CMS), פרסום ואנליטיקה, ומאפשרת לארגונים לייצר אינטראקציות מותאמות אישית עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים בכל הערוצים הרלוונטיים (email, web, ads, mobile, social) ולנהל את הלידים שלהם באופן אישי לאורך "מסע הלקוח" שהם עוברים. החברה נבחרה כמובילה בפרסומים של חברות המחקר גרטנר ופורסטר, בתחום השיווק הדיגיטלי ובתחום ניהול לידים עד למכירה, בהתאמה, ונמצאה כמובילה בתחום בחברת G2Crowd האמריקאית אשר מתמקדת במשוב של משתמשים.

גילי שלזינגר

גילי שלזינגר

ל-Marketo משרדים בארה"ב, אירופה, יפן ואוסטרליה ומרכזי פיתוח בקליפורניה, פורטלנד ובת״א לאחר שבשנת 2014 רכשה את הסטארט-אפ הישראלי אינסייטרה. בשוק הישראלי יש ל-Marketo יותר מ-50 לקוחות כגון חברות טכנולוגיה, טלקום, סטארטאפים ועוד. ביניהם ניתן לציין את Nice Systems, Panaya, Alomone Labs, Sisense, Sapiens Technologies ואחרות.

בעקבות ההסכם תנהל חטיבת One1Start את פעילות המכירה, היישום והתמיכה בלקוחות Marketo בישראל. החטיבה, המנוהלת בידי גילי שלזינגר, מציעה לשוק כ-20 פתרונות מובילים בתחום החדשנות הדיגיטלית, ומתמקדת בשלושה עולמות תוכן עיקריים: פתרונות בתחום חוויית לקוח רב-ערוצית, פתרונות דיגיטציה לתחם התפעול, ופתרונות Digital marketing.

גילי שלזינגר, מנהלת One1Start וסמנכ"לית השיווק ב-One1: "אנו שמחים להביא לשוק הישראלי את בשורת השילוב המנצח בין הפתרונות המובילים של Marketo לניהול השיווק בעידן הדיגיטלי, עם יכולות האינטגרציה המוכחות של One1. Marketo מצטרפת כעוגן מרכזי לסל המוצרים שלנו ומשלימה את הפורטפוליו של פתרונות ה-Digital marketing ללקוחות One1, שבעקבות ההסכם יוכלו לנהל את "מסע הלקוח" בצורה שלא הייתה אפשרית עד כה, להעניק ללקוחותיהם ערך מוסף אמתי ובסופו של דבר – להגדיל את המכירות".

 מייק תלם, מנהל מרכז הפיתוח של Marketo בישראל וסגן נשיא לשיווק מוצרים בחברה העולמית: "חברת One1 היא שותפה טבעית עבור Marketo הודות למקצועיות הטכנולוגית, להיכרותה העמוקה עם השוק המקומי ולרמת השירות שלה. אנו שמחים לשתף פעולה עם חברת IT עתירת ניסיון ומוניטין כמו One1 ועם חטיבת החדשנות הדיגיטלית שלה One1Start, ורואים בשת"פ הזה הזדמנות להרחיב את פעילות Marketo בשוק הישראלי, בו אנו מזהים פוטנציאל עסקי רב".

אודות קבוצת One1

One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א-125 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות