<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי של חברת  Commvault

רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי של חברת  Commvault

עלות הפרויקט, שבוצע על ידי המומחים של חברת  We Ankor, מוערכת בעשרות אלפי דולרים

 

אדיר נוסרת

אדיר נוסרת

רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי האחוד של Commvault, המתמחה בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגוני אנטרפרייז ו-SMB כאחד. פתרון הגיבוי האחוד של Commvault מספק גיבוי למגוון סביבות רב כגון סביבה פיזית, וירטואלית, גיבוי לענן, גיבוי לאתר המרוחק ועוד. הפרויקט, שהחל בסוף אוגוסט 16 והסתיים בהצלחה לאחרונה, מוערך בעלות של עשרות אלפי דולרים. את הפרויקט ביצעה חברת האינטגרציה ווי אנקור, המובילה בפתרונות Data Protection.

בהולמס פלייס, כמו בכל חברה, התעוררהצורך בפתרון גיבוי שיתן מענה לכל צרכי הגיבוי של הארגון, כולל גיבוי סביבות עבודה שונות למקום מרכזי שיבוצע בלוח זמנים צפוף, שלא תדרוש מהעובדים התעסקות יומיומית עם המערכת וכך תפחית משמעותית את החיפוש אחר תקלות גיבוי. פתרון הגיבוי של Commvault נותן מענה מובנה לכל הדרישות הספציפיות של הארגון: גיבוי של שרתים וירטואליים (Windows+Linux), שרת קבצים בתצורת CIFS ואייג'נטים למערכות Oracle ו-SQL. דור הורביץ, ,System Administrator בהולמס פלייס: "המערכת של Commvault מספקת לנו שקט בידיעה שכל המערכות שלנו מגובות ובמידת הצורך יש לנו לאן לפנות על מנת לשחזר קבצים בצורה מהירה וקלה לתפעול. משך ההתעסקות שלנו בגיבויים ירד פלאים מהרגע שהמערכת התחילה לעבוד אצלנו בחברה."

אדיר נוסרת פריסייל ומנהל פרויקט, ווי אנקור, מספר: "רשת הולמס פלייס הינה ארגון צומח ודינאמי, היא פותחת סניפים חדשים וממשיכה לגדול ולכן זקוקה למענה טכנולוגי גמיש שיימצא בהלימה לאופי הארגון." "סביבת המחשוב בהולמס פלייס מגוונת וכוללת סביבה וירטואלית, אפליקציות של Exchange, Oracle, SQL ושירותי קבצים CIFS. פיתרון קומוולט הינו אידיאלי לסביבות מגוונות ודינאמיות מאחר והוא נותן מענה כולל ואחוד לכלל דרישות הארגון."

 איתן מארבי, System Engineer ב-Commvault: "Commvault מספקת פיתרון אחוד עבור כל דרישות הקיימות בסביבה של הולמס פלייס. הפלטפורמה שהוטמעה בארגון תיתן מענה תשתיתי ואפליקטיבי ותספק למנהל התשתיות את האפשרות לנהל את כל המידע הארגוני ממערכת אחת. בזכות המערכת האחודה של קומוולט, המתאימה את עצמה לכל אתגר, ניהול המידע בארגון יעיל ואמין יותר".

קבוצת הולמס פלייס היא רשת מועדוני כושר בינלאומית הפועלת כיום באירופה ובישראל. המותג פעיל למעלה מ-30 שנה ומשרת 250,000 מנויים ברחבי העולם ונחשב למותג הכושר המוביל באירופה ובישראל בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל תחומי הכושר והבריאות. בארץ פועלים למעלה מ-30 מועדונים, מכרמיאל שבצפון ועד באר-שבע שבדרום.

 אודות Commvault
הפלטפורמה של Commvault  מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה, של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם. הגרסה ה- 11 של מערך פתרונות Commvault  ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות