<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > זכיה ל- SAP ישראל:

זכיה ל- SAP ישראל:

מרכז הקניות המקוון Big+ של קבוצת ביג מרכזי קניות יפעל באמצעות פלטפורמת המסחר האלקטרוני SAP Hybris Commerce שווי העסקה מוערך במיליוני שקלים

 חברת SAP זכתה בפרוייקט ליישום והטמעת פתרון SAP Hybris Commerce, אשר ישמש כפלטפורמה על בסיסה יפעל מרכז הקניות המקוון Big+, שמוקם בימים אלו על ידי קבוצת ביג מרכזי קניות ועתיד לעלות בחודשים הקרובים. באתר הקניות המקוון ניתן יהיה לרכוש מן המותגים המובילים בישראל, הנמכרים במרכזי הקניות של ביג ברחבי ישראל. הוא יספק לבעלי החנויות והרשתות במתחמי ביג ברחבי ישראל ערוץ מכירה חדש נוסף.

SAP Hybris Commerce היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני, הכוללת כלים מתקדמים לשיפור התפעול והתוצאות של מערך המכירות המקוונות. מדובר בפתרון Omni Channel, המאפשר גישה לאתר הסחר המקוון ממגוון מכשירים – מחשב נייד, מובייל, טאבלט ועוד. הפרוייקט יכלול את הטמעת המודול Commerce B2C, מודול PCM לניהול קטלוג פריטים מרובים, מודול WCMS לניהול התוכן ומודולים נוספים  – במטרה לאפשר ללקוח חווית סחר בכל הערוצים מצד אחד ולחברת BIG+

אורון גילאור - קרדיט אורן אגמי

אורון גילאור – קרדיט אורן אגמי

לממש את תהליך הקניה – החל מהאתר, מנוע חיפוש, התאמה אישית, ניהול סל קניות דרך התהליך הלוגיסטי של ניהול ההזמנות, מלאי חיוב, שילוח ועד הגעת/איסוף המוצרים ע"י הלקוח וכל שרשרת התהליכים הנדרשת למימוש מגה קניון.

הפרוייקט יבוצע על ידי חברת SAP ישראל יחד עם חברת Seidor – שותף גלובלי בתחום  Hybris וחברת NG Soft הישראלית – שותפה של SAP ויתבסס על הניסיון של SAP ברחבי העולם עם גופים כמו Nike.com, H&M ואחרים. פרוייקט פיתוח Big+ נמצא בעיצומו בימים אלו. השקתו צפוייה להתרחש בחודשים הקרובים. היקף העסקה מוערך במיליוני שקלים.

מיכאל בר זאב, מנכ"ל BIG פלוס: Big+ " המפותח בימים אלו נועד להביא ללקוחותינו עוד ערוץ קניות בנוסף ל- 22 מרכזי הקניות הפתוחים שלנו ברחבי ישראל. אנו נרכז באתר אחד את מיטב המותגים המשווקים בישראל בחנות מקוונת נוחה לשימוש, תוך שימת דגש על נוחות וחווית לקוח ברמה הגבוהה ביותר.  בחרנו SAP Hybris Commerce בשל היותה פלטפורמה הניתנת ליישום מהיר, הפונקציונליות הרבה שלה, הכלים שמאפשרים ניהול קל ונוח ולהגדיל את המכירות, יכולתה לשמש רוכשים המשתמשים בערוצים שונים – Omni Channel – ובשל הניסיון הרב של SAP בתחום זה בעולם. אנו עומדים להשיק בקרוב אתר מתקדם שלא נראה עד כה בישראל".

אורון גילאור, מנהל תחום קשרי לקוחות וחווית לקוח ב- SAP ישראל מסכם: "אנו שמחים על בחירת הפתרון  SAP Hybris Commerce שנחשב לפתרון המוביל בעולם ה- .Commerce הפתרון מהווה פלטפורמת סחר אלקטרוני Out of the Box עם התאמה לחנויות מקוונות בענפי עיסוק שונים. הוא דורש מינימום אינטגרציה והוא כולל רכיבים רב ערוציים. אחד היתרונות המשמעותיים בבחירה במערכת היא בזמן הטמעה הקצר יחסית שלה להקמת פלטפורמה מובנית אחת עם פתרון   Omni –Commerceוהיכולת של הארגון להתרחב לפעילות עסקית נוספת בתחום הסחר על הפלטפורמה".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות