<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > QualiTest תנהל את מערך בדיקות התוכנה של מערכת ניהול הכספים של מיטב דש

QualiTest תנהל את מערך בדיקות התוכנה של מערכת ניהול הכספים של מיטב דש

טלי שם-טוב

טלי שם-טוב

חברת קווליטסט (QualiTest), ענקית בדיקות התוכנה ואבטחת האיכות, זכתה בפרויקט ניהול בדיקות הקבלה של מערכת "מפנה" בבית ההשקעות מיטב דש.
"מפנה" היא מערכת ניהול גביה תומכת בתהליכי הסליקה, מקצה לקצה, לרבות תמיכה מלאה בממשק מעסיקים וניהול זכויות העמיתים.
מהנדסי הבדיקות של קווליטסט במיטב דש מביאים עימם ידע מקצועי מקיף, הבנה מעמיקה בשילוב והטמעת מערכות טכנולוגיות לתחום הפיננסים ורקע רחב מהעולם העסקי, זאת בנוסף לניסיון בביצוע וניהול QA ו-Business Assurance.

"הזכייה בפרויקט במיטב דש היא עדות נוספת לשליטה של קווליטסט בשוק בדיקות התוכנה ואבטחת האיכות. כחברת הבדיקות הגדולה והמובילה בישראל, נסייע לשמר את יתרונה הטכנולוגי של מיטב דש בשוק הפיננסים", כך אמרה טלי שם-טוב, מנכ"לית קווליטסט ישראל. "הצוות המקצועי של קווליטסט יעבוד בצמוד לאנשי מיטב דש וינהל את מערך הבדיקות של מערכת "מפנה" בבית ההשקעות, המהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית-עסקית עבור לקוחות החברה".

מיטב דש, חברה ציבורית בשליטתם של BRM פיננסים ומר צבי סטפק, מתמחה בניהול השקעות משנת 1979. מיטב דש הינו בית ההשקעות מהגדולים והמובילים בישראל, עם עשרות שנות ניסיון ובעזרתם של למעלה מ- 850 עובדים מיומנים ומסורים, בראשותו של מר אילן רביב, מנהלים למעלה מ- 122 מיליארד ₪ עבור מאות אלפי לקוחות אשר נהנים ממעטפת מלאה של מוצרים ושירותים בהתאמה אישית.

 אודות QualiTest

חברת QualiTest הישראלית היא חברת בדיקות התוכנה וה- Business Assuranceמהגדולות בעולם. החברה מתכננת ומפתחת פתרונות מותאמים למגוון תחומים בתעשייה עם יכולות בדיקת תוכנה מהמתקדמות בעולם. החברה מציגה מגוון רחב של יכולות בדיקה ואבטחת איכות מותאמים ברמת מומחיות גבוהה לחברות בתחום הטכנולוגיה, טלקום, בריאות, פיננסים, ביטחון, מדיה, קמעונאות ותעשייה. החברה מעסיקה אלפי עובדים בישראל, ארה"ב, בריטניה והודו ומשרתת למעלה מ-500 לקוחות. http://www.qualitestgroup.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות