<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > א.מ.ת בר-מור תשווק ותטמיע את פתרונות האחסון המתקדמים של INFINIDAT

א.מ.ת בר-מור תשווק ותטמיע את פתרונות האחסון המתקדמים של INFINIDAT

החברה, שתתמקד בלקוחות האנטרפרייז של החברה, צופה נפח פעילות של 15-20  מיליון שקלים במהלך השנה הראשונה לשיתוף הפעולה

א.מ.ת בר-מור מערכות חתמה על הסכם לשיווק והטמעה של פתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT. החברה, המתמחה בשוק האנטרפרייז, תתמקד בלקוחות מגזר זה. בין היתר תטפל החברה בלקוחות מענפי בנקאות, ביטוח, שרותי בריאות, קמעונאות ועוד. א.מ.ת ברמור, שמטפלת ביותר מ- 150 ארגוני אנטרפרייז בישראל, צופה כי נפח העסקאות שלה בעקבות הסכם זה יגיע לטווח של כ- 15-20 מיליון שקלים במהלך השנה הקרובה.

החברה תשווק את InfiniBox, פתרון הדגל של חברת INFINIDAT, ותבצע פרויקטי הטמעה בסביבות שרתים ובסביבות ווירטואליות, כמו גם רפלקציות מאתרים ראשיים ותתכנן אתרי התאוששות מאסון. מהחברה נמסר כי היא מתעתדת להגדיל את הפעילות של InfiniBox גם בתחום הענן באמצעות זרוע העננים שלה 2Cloud4.

אורן ישרים

אורן ישרים

אסף דוד מנכ"ל א.מ.ת בר-מור מערכות אמר כי: "בחרנו ב- INFINIDAT משום שהיא חברה בעלת חזון המציגה לשוק פתרון אחסון מוביל וחדשני ברמה עולמית. ה- InfiniBox מציג ביצועים, אמינות, גמישות ונפחי אחסון שעולים לאין שיעור על המתחרים, וכל זאת בעלות משתלמת. מסיבה זאת אנו מאמינים מאד בשיתוף הפעולה וצופים כי הוא יניב פעילות ענפה לשני הצדדים". ברבעון השני של שנת 2017 INFINIDAT דיווחה על גידול גלובלי של 250% בהכנסות על בסיס GAAP לעומת הרבעון המקביל אשתקד. נכון להיום, החברה ספקה נפח אחסון של למעלה מ-1.5 אקסה-בייט עם ה- InfiniBox סביב העולם. בין לקוחותיה חברות דוגמת AIG, בריטיש טלקום, בארקליס, אמדוקס, מנורה, מיטב דש, חברת חשמל ועוד. גרסה 3.0 האחרונה של InfiniBox כוללת יכולות גידול של נפחי פטה-בייט אפקטיביים מרובים במסד נתונים בודד, מהירות גבוהה יותר מביצועי all-flash לעומסי עבודה בעולם האמתי, פשטות שימוש ותמחור משתלם יותר יחסית למערכות אחסון מסורתיות.

אורן ישרים, מנהל פעילות אזורי, ישראל ואפריקה, ב- INFINIDAT אמרי כי: "לא.מ.ת בר-מור ניסיון רב שנים בהובלת פרויקטים משמעותיים בעולמות האנטרפרייז, עם צוותים בעלי יכולות טכנולוגיות ומקצועיות גבוהות. החברה משלימה את הנוכחות של INFINIDAT בעולמות האנטרפרייז ואנו משוכנעים כי שיתוף הפעולה יגדיל משמעותית את מספר הלקוחות המרוצים שלנו".

חנן אלטיף, מנהל שותפים לאזור EMEA בחברת INFINIDAT אמר כי: "INFINIDAT מייצרת שותפויות חזקות ואיתנות שמקדמות את ה- InfiniBox בארגוני אנטרפרייז בשווקים ומגזרים חדשים סביב העולם. צרופה של א.מ.ת בר-מור הינה חלק מצעד אסטרטגי של החברה המתמקד בבניית רשת שותפים ענפה והיא מהווה שותפה רבת ערך בישראל".

Infinidat (6)אודות INFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מאקסה-בייט ברחבי העולם. למידע נוסף אודות INFINIDAT ופתרונות הדור הבא לאחסון נתונים, בקרו באתר: www.INFINIDAT.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות