<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > ביטוח ישיר הטמיעה אוקטופאי!

ביטוח ישיר הטמיעה אוקטופאי!

הפיתרון של אוקטופאי המיוצג בבלעדיות ע"י איטרניטי מקבוצת אמן,  נועד לעשות סדר בארגז הכלים של צוותי BI בארגונים

ביטוח ישיר הטמיעה את המוצר של אוקטופאי, שיאפשר לחברת הביטוח החל מעתה למפות באופן אוטומטי את כל המידע הקיים במערכות ה-BI שלה בכל השכבות,

אסף בר מנכל איטרניטי מקבוצת אמן

אסף בר מנכל איטרניטי מקבוצת אמן

ירכז אותם לפלטפורמה אחת ויאפשר חיפוש של כל פרטי Metadata , באמצעות מנוע חיפוש חכם ומהיר.

המוצר של אוקטופאי יאפשר למומחי ה-BI בביטוח ישיר להגיב מהר וביעילות לשינויים ולדרישות, תוך חיסכון בזמן ובמשאבים יקרים ובכך למצוא בתוך "ים" הנתונים את מה שהם צריכים. מבחינת ערכים מוספים הרי שצוותי ה- BI בביטוח ישיר יכולים כעת להפוך שבועות של עבודה ידנית למספר שעות ולעלות את היעילות, תוך קבלת פרספקטיבה מלאה ובכך לשפר באופן משמעותי את זמן התגובה ואיכות הטיפול בלקוחות.

יבגני וולפין, סמנכ"ל מערכות מידע בביטוח ישיר:

"אוקטופי הוא ה  waze והגוגל של שכבות המידע השונות בארגון".

אמנון דרורי, מנכ"ל אוקטופאי:

אנו שמחים וגאים על הבחירה של ביטוח ישיר וחברת איטרניטי בנו כפתרון מתקדם לניהול מערכות ה BI באירגון. היכולת לעבוד עם כלי מרכזי אחד המנתח בצורה אוטומטית את המאטהדאטה, מייצר אמת אירגונית אחת ומאיץ משמעותית את יכולות אנשי ה BI לקדם את הדרישות העיסקיות של ביטוח ישיר.

 אסף בר מנכ"ל איטרניטי מקבוצת אמן:
"אוקטופאי מביאה לביטוח ישיר  פתרונות אפקטיביים שיובילו למהפכה בעולם התחזוקה והשדרוג של מערכות ה-BI שלהם. המוצר של אוקטופאי החל לעורר שיח בשוק תוך זמן קצר, ובימים אלה אנו מטמיעים אותו בארגונים עסקיים נוספים במטרה לייצר גם עבורם ערך אמיתי וחיסכון בזמן ובעלויות".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות