<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > קבוצת יינות ביתן תפעיל קופות בשירות עצמי של החברה הבינלאומית המובילה את התחום – NCR

קבוצת יינות ביתן תפעיל קופות בשירות עצמי של החברה הבינלאומית המובילה את התחום – NCR

שרות עצמי איור 3לראשונה בישראל: קופות בשירות עצמי המאפשרות קבלת תשלום והחזרת עודף במזומן

קבוצת יינות ביתן, בעלת יינות ביתן, מגה בעיר ושוק מהדרין, ומרשתות המרכולים הגדולות והמובילות בישראל, החלה בהכנות להתקנת קופות בשירות עצמי. החברה הכריזה כי לצורך זה הגיעה להבנות עם חברת NCR, המובילה בעולם בפתרונות רב-ערוציים וספקית התוכנה הגדולה ביותר של תחום קמעונאות המזון בישראל, שתבנה עבורה את המערך המתאים.

שיתוף הפעולה מבטא את החלטתה האסטרטגית של קבוצת יינות ביתן להציע ללקוחותיה את האפשרות לשלם בקופת שירות עצמי, המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת ואמינה, ובדומה למגמה ההולכת ומתרחבת בקרב רשתות מרכולים מובילות בעולם. מספר סניפים ייהנו מהשירות החדש עד סוף 2017, ולאחריהם תושלם ההתקנה בכלל רשתות הקבוצה ברחבי הארץ.

ארז אייזנברג, סמנכ"ל שיווק יינות ביתן: "הקבוצה פועלת רבות במטרה לשפר את חווית הקנייה בסניפים, לעשות עוד למען לקוחותיה, ולהתאים את עצמה למגוון רחב שרות עצמי NCR 1של קונים, החל מהקונים המסורתיים דרך הקונים המקוונים ועד לחובבי השירות העצמי. באמצעות מהלך קופות השירות העצמי נאפשר חוויית קניה חדשנית המאפשרת לראשונה בארץ קבלת תשלום והחזרת עודף במזומן". כחלק משיתוף הפעולה, ניתחה NCR את מבנה סניפי קבוצת יינות ביתן, ובכללם את הפילוג הדמוגרפי של הלקוחות ואת פעילות הסניפים והציעה פתרון שירות עצמי ייחודי, אשר הותאם לדרישות הספציפיות של יינות ביתן.

מנהל NCR ישראל, רפי ים, אמר: "עמדות בשירות עצמי קיימות כבר בישראל מזה זמן, כמו בבתי קולנוע, נמלי תעופה ותחנות דלק, שם זכה הקונספט במהירות לאהדת הלקוחות. כעת הגיע תורם של המרכולים לאמץ גישה זו, המייעלת ומשפרת את חווית הקנייה של הלקוח. אין ספק כי התשלום בקופות החדשות ייצור חוויה אשר תאפשר ללקוחות לבחור את אופן התשלום המועדף עליהם, תקצר את התורים ותתרום לחוויית תשלום חלקה וקלה".

הקופות החדשות אותן מתקינה NCR עבור הרשת כוללות מספר תכונות מתקדמות, כגון האפשרות לתשלום במזומן, באמצעות כרטיסי אשראי או כרטיסים נטענים. בנוסף כוללות הקופות החדשות מאזניים מובנים מתקדמים ביותר המייעלים את תהליך השקילה והתשלום ומזרזים את תהליך התשלום עוד יותר.

הקופות בשירות עצמי של NCR מפותחות בחלקן במרכז המחקר והפיתוח של NCR ברעננה, שהוא אחד ממרכזי המו"פ העיקריים של NCR, המספק פתרונות תוכנה חדשניים ללקוחות בכל רחבי העולם.

אודות NCR Corporation

NCR Corporation (נסחרת בבורסה של ניו יורק תחת הקוד NCR) הינה חברה מובילה בעולם בתחום הטכנולוגיות לעסקאות צריכה, ההופכות אינטראקציות יומיומיות עם עסקים לחוויה יוצאת דופן. התוכנות, החומרה ותיק השירותים של NCR מאפשרים את ביצוען של למעלה מ-485 מיליון עסקאות מדי יום בתחומי הקמעונאות, הפיננסים, הנסיעות, האירוח, הטלקומוניקציה והטכנולוגיה והעסקים הקטנים. הפתרונות של NCR ניצבים ביסודן של העסקאות היומיומיות ההופכות את החיים שלכם לקלים יותר. NCR, אשר המטה שלה נמצא בדולות', ג'ורג'יה, מעסיקה כ-29,000 עובדים ופועלת ב-180 מדינות. NCR היא סימן רשום של NCR Corporation בארצות הברית ובמדינות אחרות.

 

אתרי אינטרנט: www.ncr.com

טוויטר: NCRCorporation@

פייסבוק: www.facebook.com/ncrcorp

LinkedIn: www.linkedin.com/company/ncr-corporation

YouTube: www.youtube.com/user/ncrcorporation

 

###

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות