<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > תים-נטקום "מחסנת" את משרד הבריאות תמורת מיליון ₪

תים-נטקום "מחסנת" את משרד הבריאות תמורת מיליון ₪

שי אמיר: חיסון שעולה מיליון שקל

שי אמיר: חיסון שעולה מיליון שקל

הפרוייקט כלל את החלפת התוכנה של מערך הגיבוי המרכזי ויישום גיבוי לדיסק של מאות שרתים וירטואליים ופיזיים, גיבוי בסיסי נתונים, שכפול מידע לאתר DR וגיבוי לקלטות

אגף שירותי מומחה של חברת תים-נטקום השלים פרוייקט לגיבוי ארגוני מרכזי במשרד הבריאות. הפרוייקט, שהיקפו מוערך במעל מיליון ש"ח, כלל את החלפת תוכנת הגיבוי המרכזי ויישום הגיבוי של מאות שרתים וירטואליים ופיזיים למערך דיסקים, גיבוי בסיסי נתונים, שכפול מידע לאתר DR וגיבוי לקלטות.

הפרוייקט בוצע באמצעות  טכנולוגיית חדישות אותן הטמיעה החברה.

את הפרויקט יזם מנהל תחום תשתיות וטכנולוגיות תקשוב של משרד הבריאות שפיקח על המבצע המורכב שתוכנן ויושם על ידי אגף שירותי מומחה של תים-נטקום שבמסגרת הפעילות  ביצע את ההתקנות, הבדיקות, ההדרכות ומסירת המערכת ובנוסף ימשיך לספק  ייעוץ ותמיכה עתידית.

לדברי אמיר שי, מנהל תחום תשתיות וטכנולוגיות תקשוב במשרד הבריאות : "מדובר בפרויקט בעל חשיבות גבוהה עבורנו ובהיקף רחב, שבוצע בצורה הטובה ביותר. שיתוף הפעולה עם מומחי תים-נטקום וניסיונם הרב בפרויקטים מורכבים מעין אלו יחד עם ניהולו הישיר של טל אביטן, ארכיטקט התשתיות במשרד, תרמו רבות להצלחת הפרויקט ולקליטת המערכת אצלנו לתפעול השוטף על ידי אנשי המחשוב של משרד הבריאות".

לדברי יוסי ליס, מאגף שירותי מומחה של תים-נטקום "היישום וההטמעה מספקים למעשה 'ראש שקט' למנהלי המערכת במשרד הבריאות ומאפשרים להם ליהנות מחזית טכנולוגית מוכחת בתחום הגיבוי הארגוני המרכזי  ושיחזור נתונים. במהלך הפרויקט עמדנו בפני אתגרים שונים ובשילוב עם הכוחות המקצועיים והיכולות המקצועיות הגבוהות של צוות משרד הבריאות השגנו את היעדים והמטרות שהוצבו בהצלחה ובזמן שתוכנן".

הפרוייקט התחיל במחצית 2013 הסתיים ברבעון השני של 2014, כשבהמשך צפויים שדרוגי גרסאות וגידול בנפחי האחסון.

אודות תים-נטקום

תים-נטקום מקבוצת מלם-תים, הינה ספקית מחשוב מהמובילות בישראל. החברה מגלמת  מעל ל- 40 שנות ניסיון בתחום המחשוב והתקשורת. לתים נטקום מוניטין מצטבר המבוסס על מכלול שירותים רחב, אותם היא מציעה לבסיס לקוחות מגוון. ארגונים רבים בכל מגזרי המשק: ציבורי וממשלתי, בטחון, תעשיה ומסחר, פיננסי, הייטק , טלקום ועוד, נהנים מפתרונות החברה המגובים בשירות איכותי ובלתי מתפשר.

 

 

אודות מערכת ITnews

נגישות