<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > קומוולט מסמיכה את ABnet כאגריגטור הרשמי שלה בישראל

קומוולט מסמיכה את ABnet כאגריגטור הרשמי שלה בישראל

ABnet: תוכנית האגרטורים החדשה של  Commvault תואמת לשינוי בפעילות השוק

שמעון אמויאל אבנט

שמעון אמויאל אבנט

Commvault, ספקית מובילה של הגנת נתונים וניהול מידע לארגונים, הכריזה כי מפיצת התוכנה ומוצרי החומרה המתמחה, אבנט תקשורת (ABnet), הוסמכה רשמית לספק פתרונות מוצריה בענן לספקי שרות ענן בישראל.

בקרב קהילת המפיצים בישראל ובשוק העולמי מתחולל שינוי בתפיסה. ככל ש- SaaS ממשיך לצבור תאוצה בדרכו להפוך לסטנדרט, הוא מייצר הזדמנויות עבור ספקי שירותים מנוהלים (MSP) בענן המעוניינים לסייע ללקוחות שלהם לבצע מעבר אל מודלים עסקיים של IT ו- OPEX גמישים. במקביל, ככל שדרישות הלקוחות משתנות, כך גם הספקים של פתרונות מסורתיים חייבים לבצע מעבר אל שירותי ענן מנוהלים, במטרה להתמודד עם הכיווץ במחירי השוק. הסכם האגרגטור של Commvault מייצר בסיס כדי לבצע את המעבר למבני התמחור היעילים יותר ומספק לחברות השותפות להסכם רמה עמוקה יותר של תמיכה טכנית.

שמעון אמויאל, מנכ"ל ABnet: "הסכם האגרגטור הוא האבולוציה החדשה ביותר במודל ההפצה, ולמעשה הוא מציג גישה של 'ענן קודם לכל'. הוא מאפשר לאבנט תקשורת להרחיב את פעילות רצפת המסחר האוטומטית והפורצת דרך שלה, ולהיכנס לשוק ה- MSP – שוק יוקרתי ומרכזי לצמיחה עבורנו

שי נוני

שי נוני

בישראל". "העבודה הבלעדית עם Commvault במהלך 3 השנים האחרונות סיפקה לנו את האמינות, יכולת התגובה, הפשטות והניסיון הנדרשים כדי לספק שירות ללקוחות. הסכם האגרגציה מאפשר לנו להרחיב את נתח השוק שלנו בישראל, ואנו מצפים להמשיך את מה שכבר הפך ליחסי עבודה מוצלחים מאוד עם Commvault", הוסיף אמויאל.

"הדרך בה תוכנה נמכרת נותרה די קבועה לאורך שנים. אך כיום העולם נע במהירות ל- SaaS, על בסיס רכישת תוכניות ובמודלים של תשלום על פי שימוש, במסגרתם הלקוחות מצפים לפשטות ומהירות שימוש", אמר שי נוני מנכ"ל קומוולט ישראל. "הימים של כתיבת הוצאה הונית וצ'קים גדולים עברו. הימים של OPEX ו- IT אג'ילי כבר כאן. הסכם האגרגציה שלנו נולד מתוך מודעות גבוהה לשוק בו אנו והשותפים ספקי השירות שלנו פועלים כעת. ההסכם מהווה חיזוק למחויבות שלנו להישאר בקדמת הטכנולוגיה והפעילות העסקית", אמר נוני.

 אודות Commvault
הפלטפורמה של Commvault  מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה, של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם. הגרסה ה- 11 של מערך פתרונות Commvault  ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה.

 אודות ABner

חברת אבנט פעילה בישראל מזה שני עשורים. הינה חברת אחות באשכול 60 החברות בקבוצת ה IT  הגדולה בישראל , חברת רד-בינת שלה למעלה מ 5,500 עובדים ומחזור מכירותיה עולה על 1.6 מיליארד דולר בשנה. אבנט מתמחה בהפצת פתרונותיה ( מוצרים ושרותים ) בשוק ה SMB במערכי הפצה היעודיים למשווקים מורשים וחברות אינטגרציה אם באמצעות רצפת מסחר אוטומטית פורצת דרך המאפשרת רכישת מוצרים ושרותים מנוהלים מתקדמים באוטומציה מלאה ( IaaS , SaaS , WaaS ועוד ) ואם באמצעות רשת הפצה הפרוסה בכל הארץ המלווה ברמה היומית על ידי הצוות המקצועי בחברת אבנט.
אבנט מפיצה פתרונות תוכנה וחומרה בקרב משווקי SME בישראל. בין החברות המיוצגות ניתן למנות את החברות המובילותמיקרוסופט,היטצ'יקומוולט,אוויהאקטיפיואדובי וסאפ.
אבנט הינה מפיצת רישוי בכירה של מוצרי מיקרוסופט, לאחרונה נבחרה חברתנו ע"י מיקרוסופט העולמית להיות מפיצתה היחידה בישראל למכירת פתרונות ענן למשווקים בישראל וקיבלה את המינוי היוקרתי ;MS CSP 2 Tier וזאת בנוסף להיותנו מפיץ זהב, מפיץ SPLA ושותף SAM היחיד בישראל.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות