<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > One1 השלימה בהצלחה פרויקט לוגיסטי גדול עבור EY ישראל:

One1 השלימה בהצלחה פרויקט לוגיסטי גדול עבור EY ישראל:

העבירה ציוד מחשוב של אלפי עובדים למשרדי EY החדשים בפרויקט מידטאון, היקף הפרויקט כ-2 מיליון שקלים

חברת One1 השלימה בהצלחה פרויקט לוגיסטי מורכב להעברת ציוד המחשוב של כ-1,600 עובדים למשרדים החדשים של EY במגדל העסקים "מידטאון" בתל

אורן מזרחי_צילום - מיקי בן ארי מזרחי

אורן מזרחי_צילום – מיקי בן ארי מזרחי

אביב. חטיבת 'One1 שילוב מערכות' ביצעה את הפרויקט, אשר כלל פירוק והעברת ציוד קצה ומחשוב אישי של כ-1,600 עובדים, אספקת כאלף מסכים ותחנות עגינה חדשות, וכן התקנה של כל הציוד בבניין החדש וביצוע בדיקת תקינות. הפרויקט, שהיקפו הכספי מוערך ב-2 מיליון ₪, הושלם בהצלחה תוך עמידה במסגרת הזמן וברמת האיכות והתקציב שהוקצו לו, ולשביעות רצונם של אנשי EY ישראל.

פירמת רו"ח EY העבירה את משרדיה הראשיים מהבניין ברחוב עמינדב בתל אביב למגדל המשרדים החדש "מידטאון", הנמצא בשדרות מנחם בגין בתל אביב. החברה רכשה 21 קומות מתוך 50 הקומות במגדל העסקים החדש. כל אחת מהקומות בת כ-1,600 מ"ר ברוטו, והשטח הכולל שרכשה החברה הוא כ-34 אלף מ"ר.

עומר הורוביץ, מנהל התפעול של EY ישראל: "הטיפול הלוגיסטי במעבר למשרדים חדשים הוא קריטי עבור כל חברה, ובפרט עבור פירמה כמו EY שמעסיקה אלפי עובדים ומעניקה שירותים ללקוחות רבים. חיפשנו ספק נאמן שבידיו נוכל להפקיד את הציוד הרגיש והאישי ביותר של עובדי החברה, ובחרנו ב-One1 לאחר שהוכיחה רמה גבוהה של מקצועיות, ניסיון ושירות".

אורן מזרחי, סמנכ"ל אגף מיקור חוץ, One1 שילוב מערכות: "כחברת האינטגרציה והמחשוב המובילה בישראל, One1 מתמחה בביצוע פרויקטים מורכבים, המותאמים בצורה אופטימלית לצורכי הלקוח. הפרויקט הזה מהווה דוגמה נוספת ליכולות המגוונות של One1, ואני שמח שביצענו אותו באופן מקצועי, בטוח ומהיר, ובכך אפשרנו ל-EY ישראל downtime מינימלי והמשכיות עסקית בעת המעבר".

אודות One1

One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א-125 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות