<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > חברת "אמת מחשוב" השלימה את תכנית השותפים Fujitsu Select Expert

חברת "אמת מחשוב" השלימה את תכנית השותפים Fujitsu Select Expert

רענן ביבר, מנהל Fujitsu ישראל: "Fujitsu גאה בשותפיה העסקיים בישראל ושמחה על מינוי חברת אמת מחשוב כשותף Fujitsu Select Expert"

חברת Fujitsu בישראל העניקה הסמכה לאמת מחשוב, במסגרת תכנית השותפים הגלובלית שלה "Fujitsu Select Expert". בכל מדינה מעניקה Fujitsu הסמכה לעשרה שותפים בלבד, מתוך כוונה להתמקד במקצועיות מירבית. תכנית השותפים Fujitsu Select Expert, הינה תכנית ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ונעשית באמצעות השתלמויות וקורסים שונים שעוברים גם צוותי המכירות והיועצים של חברת Fujitsu  בעצמה.

שותף עסקי שעבר בהצלחה את ההכשרה נהנה ממגוון משאבים שמעמידה עבורו Fujitsu: שיתוף במידע עסקי סודי NDA של החברה, לצורך הבנה של המוצרים; מידע על מפת הדרכים של החברה;  שיטות עבודה מומלצות (Best Practice) תוך שיתוף מנסיונה של החברה ושותפיה בכל העולם; סיוע לשותף לזהות ולזכות ביחד

משמאל: רענן ביבר מנכ"ל פוג'יטסו ישראל; שחף שרגר , מנכ"ל אמת OEM; רועי מנדלוביץ', מהנדס PreSales באמת מחשוב וחואן פרוקר, סגן-נשיא והמנהל האזורי חברת פוג'יטסו.

משמאל: רענן ביבר מנכ"ל פוג'יטסו ישראל; שחף שרגר , מנכ"ל אמת OEM; רועי מנדלוביץ', מהנדס PreSales באמת מחשוב וחואן פרוקר, סגן-נשיא והמנהל האזורי חברת פוג'יטסו.

בפרויקטים הדורשים מיומנויות מקצועיות גבוהות; שיתוף במידע טכני של שותפיה העסקיים של חברת Fujitsu (כגון SAP, מיקרוסופט, אורקל, קומוולט, נוטניקס וכו'); הזמנה של השותפים העסקיים מסדנאות הנערכות מעת לעת ל- Tech-Community של החברה בעולם; עידוד ומתן פרסים ותמריצים למצטיינים ועוד…

מדובר בתוכנית מתמשכת ורציפה, כך שהשותף שעמד בהצלחה בהכשרה חייב "לתחזק" את הידע ולעמוד אחת לתקופה בהכשרות נוספות. תכנית ההכשרות מקיפה נושאים רבים הנחלקים לשתי קבוצות עיקריות: Workplace & Mobility Systems – מערכות מחשוב קצה ו- Server & Storage Solutions – מערכות מחשוב ואחסון לדטה-סנטר. 

רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל: "אני שמח וגאה בהסמכתה של אמת מחשוב כשותף Fujitsu Select Expert. מדובר בהכשרה לא פשוטה, הכוללת השלמת קורסי הכשרה מנדטוריים ומעבר הבחינות הקשורות. כל קורס נושא מספר מסוים של נקודות הסמכה ובכדי להגיע להיות שותף Select Expert נדרש לצבור מספר רב של נקודות. התכנית מאפשרת לשותף העסקי שלנו ידע מעמיק במוצרי החברה ושירותיה ובכך מאפשרת הוספת ערך מוסף גבוה למוצריה החברה, וללקוחותינו עבודה עם שותף עסקי מקצועי, מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות