<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > מגדל שוקי הון הטמיעה את טכנולוגיית אבטחת הגישה פורצת הדרך של Safe-T

מגדל שוקי הון הטמיעה את טכנולוגיית אבטחת הגישה פורצת הדרך של Safe-T

מגדל שוקי הון הטמיעה את טכנולוגיית אבטחת המידע פורצת הדרך של חברת  Safe-T. הפרויקט ארך כחודש ימים.

מערכת ה- SDE הינה הפתרון המלא ביותר שקיים היום  לשיתוף נתונים מאובטח המגן על כל חלופת מידע הנכנס והיוצא מהארגון. הפתרון בנוי על גבי פלטפורמת אבטחת נתונים- Safe-T Secure Virtual Vaults (SVV) שמאפשרת להמיר כל סוג של אחסון (ענן / מקומי ) ולהפכו למידע דיגיטלי מוצפן כולל התממשקות למערכות ארגוניות קיימות עם אפשרות לניהול אפליקטיבי של משתמשים חיצוניים ופנימיים.

נועם מרקפלד

נועם מרקפלד סמנכ"ל מכירות Safe-T

בנוסף הפתרון מאפשר הגנה על מידע רגיש בתוך רשת הארגון עבור הנהלה בכירה, כספים ומשאבי אנוש וקבוצות נוספות. כמו כן ניתן לאפשר באמצעות המערכת העלאת קבצים ממקורות חיצוניים באופן מאובטח כולל הפעלת מנועי Workflow רחבים שמאפשרים לנהל  תרחישי העברת מידע מול מוצרים צד שלישי. הפתרון מאפשר לשלוח באופן מאובטח מידע רגיש באמצעות דוא"ל לכל נמען, פנימי או חיצוני, ללא צורך בהתקנה כלשהי או שינוי בדרך העבודה היומיומית עם הממשק הקיים. למערכת אפשרות מובנית להתממשק למערכות לסינון תוכן ומניעת דלף מידע הן למידע הנכנס לארגון והן למידע היוצא מהארגון, בנוסף למערכת יכולת לייצר סיסמא חד פעמית OTP למטרת הזדהות חזקה.

עמית לב , מנהל אבטחת המידע של מגדל שוקי הון ציין כי:" חברה כמו מגדל שוקי הון מחויבת לסודיות ודיסקרטיות של לקוחותיה ולכן בחרנו בפתרון של Safe-T על מנת לאבטח את המידע הרגיש שלנו.  הפתרון הינו הטוב בתחומו, בשל תהליך ההטמעה הקצר והצטיינותו בפשטות ההפעלה לכל משתמש גם אם אינו טכנולוגי.

דור אייזנר , מנהל המכירות של Safe-T למגזר הפיננסי בישראל הוסיף כי:" מגדל שוקי הון מצטרפת לשורה ארוכה של בתי השקעות שהטמיעו את הפתרון של Safe-T, ביניהם: פסגות, מיטב דש, ילין לפידות, אנליסט ועוד. הפתרון שלנו מאפשר לשלוח מידע רגיש, באופן מאובטח, באמצעות דואר אלקטרוני לכל נמען, פנימי או חיצוני וללא שינוי דרך העבודה היומיומית".

אודות מגדל שוקי הון:

בית ההשקעות מגדל שוקי הון, מבית מגדל אחזקות, נוסד בשנת 1965. בחמשת העשורים מאז הקמתו, הפך מגדל שוקי הון למוביל בשוק השירותים הפיננסיים בישראל ועשה לו מוניטין בשוק ההון הישראלי בזכות מקצועיותו והישגיו. באמצעות זרועות מתמחות שונות, פועל מגדל שוק הון במגוון רחב של תחומים ומנהל מוצרים ופעילויות פיננסיות מגוונים, ביניהם: ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ולתאגידים, קרנות נאמנות, בנקאות להשקעות ומוצרים פיננסיים אלטרנטיביים. תחומי המומחיות המגוונים מאפשרים למגדל שוקי הון להעמיד לרשות לקוחותיו קשת רחבה ביותר של אפיקי השקעה. כיום, מנהל בית ההשקעות מגדל שוקי הון נכסים בהיקף של כ-32 מיליארד ש"ח עבור אלפי לקוחותיו מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אודות מגדל שוקי הון

 אודות Safe-T

Safe-T®  חברת בת בבעלות מלאה של Safe-T Group LTD (TASE:SAFE) היא מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת להתמודדות עם התקפות זדוניות על ארגונים גדולים, ספקי שירותים קריטיים, ומידע רגיש. הפתרונות של Safe-T מאפשרים גישה למידע הרגיש רק למורשים על ידי הסתרה של המידע הרגיש בתחומי הארגון , ובסביבת ענן היברידית. הפתרונות של Safe-T מגנים על ארגונים מפני התקפות זדוניות, התקפות כופר, הונאות ,זליגת מידע רגיש ומאבטחים בצורה מקסימלית את הנכסים של הארגון. בנוסף, הם מגדילים את התפעוליות והיעילות הארגונית, ועוזרים לארגונים לעמוד בתקינה הרגולטורית. עם פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת הרב שכבתיים המוגנים בפטנט של  Safe-T יוכלו ארגונים פיננסים, ארגוני בריאות ,ספקי שירותים ציבוריים וממשלתיים להגן על המידע והרשתות שלהם מפני שימוש לרעה והתקפות מבית ומחוץ. לפרטים נוספים בקרו ב: www.safe-t.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות