<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו

נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו

נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו הפרויקט שבוצע על ידי ADACOM מוערך במאות אלפי שקלים

נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו, הפרויקט שבוצע על ידי ADACOM , משרת כ-1000 משתמשים ,ארך מספר חדשים והסתיים בהצלחה לאחרונה.

פתרון האבטחה שהוטמע הינו פתרון הוליסטי מבית Trend Micro אשר יגן על סוגים שונים של איומים: הגנה על תחנות קצה, שרתים, הגנה מפני כמות גדולה של ספאם, כתובות URL  וקבצים נגועים, מתקפות זדוניות, מתקפות יום אפס. (APT) (zero day), כופרות ועוד.  המערכת כוללת מעטפת הגנה רחבה, רב שכבתית,

תמיר סגל טרנד מיקרו

תמיר סגל טרנד מיקרו

המבוססת על ניטור ודיווח בזמן אמת, אמצעי ניתוח לאיתור זהות התוקף ועדכון הגנה דינמי מיידי לתחנות הקצה והשרתים. זאת, תוך שימוש בטכניקות המתקדמות "ארגז חול" (Smart Sandboxing) ומנועי הגנה פרי פיתוח מעבדות טרנד מיקרו.

הפתרון תוכנן כך שישתלב עם פלטפורמות המיחשוב השונות והאפליקציות שבנילית. פתרונות טרנד מיקרו שיוטמעו מבטאים גישה טכנולוגית להגנה מפני איומים, המתפתחת בהתמדה ומתאימה את עצמה לכל סוג איום, מוכר וחדש. בליבת הפתרון נמצאת פלטפורמה מבוססת רשת, לניטור וזיהוי בזמן אמת של דפוסים אנומליים דרך יישומי ה- IT הארגוניים וכן ברשתות חברתיות, מכשירים ניידים, מערכות מיילים ועוד. שכבה נוספת מנצלת את יכולות הניתוח והמודיעין המתבססות על נתוני האיסוף של מעבדות ענקית האבטחה, לזיהוי מקור האיום. שכבה שלישית נותנת מענה הגנתי ממוקד למתקפות זמן אפס.

נעם פכלר, סמנכ"ל טכנולוגיות, אדאקום מסר כי : "חברת נילית בחרה בפתרון האבטחה הנכון. פתרון המותאם לצורך הארגוני תוך התייחסות לקלות ניהול ולאבטחה מקסימלית מפני איומים מוכרים ולא מוכרים". עידן ברק, CIO, נילית הוסיף כי : "בחרנו בפתרון הטוב ביותר בשוק וספציפית לנילית מבחינת עלות תועלת. חברת ADACOM הינה האינטגרטור המוביל בתחום הגנת הסייבר: היא מפעילה צוות מהנדסים מומחים המוכוונים כולם לתת שירות ללקוחותיה וזה מה שחשוב ברגע האמת."

אודות נילית:

נילית הוקמה על ידי אניו לוי בשנת 1969 ומייצרת פתרונות ניילון 6.6 ( polyamide) חדשניים . לחברה התמחות בפולימרים כמו גם בטקסטורה וככזו היא מציעה מגוון של מוצרים איכותים ושרותים לתעשיית הביגוד, הזרקות פולימידים ליצור תבניות ועוד. נילית פעילה ביותר מ-70 מדינות.

אודות ADACOM:

אדאקום היא ספקית פתרונות אבטחת מידע וסייבר עם משרדים בתל אביב, אתונה, בלגרד ולונדון. בין לקוחותיה נמנים בעיקר מוסדות פיננסיים, חברות בתחום הטלקום וארגונים גדולים ביותר מ-30 מדינות ברחבי ΕΜΕΑ (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה). אדאקום מאפשרת אבטחה באינטרנט תוך שמירה על הרציפות העסקית ומבצעת פרויקטים בינלאומיים בתחומי אבטחת הרשת, הגנת נקודות הקצה, ה-GRC & Assurance, בסיסי הנתונים, ההזדהות החכמה, ניהול הסיכונים וה-PKI. עם מעל ל-1,000 אישורים, יש לחברה שותפויות עם ספקי טכנולוגיה שונים.

אודות Trend Micro

Trend Micro היא מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע העוזרת להפוך את העולם לבטוח יותר בהחלפת מידע דיגיטלי. הפתרונות היזמיים של החברה לצרכנים ביתיים, עסקים וארגונים ממשלתיים מספקים שכבות הגנה למרכזי מידע ( Data Centers), סביבות ענן, רשתות ונקודות קצה. כל הפתרונות עובדים יחדיו על מנת לשתף איומים מודיעיניים ולספק הגנה מקושרת , מהירה ואפקטיבית יותר המנוהלת ממרכז אחד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות