<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > ישראכרט חתמה על הסכם שת"פ  אסטרטגי עם חברת פורטר המספקת פתרונות למניעת הונאות אשראי  בארץ ובעולם

ישראכרט חתמה על הסכם שת"פ  אסטרטגי עם חברת פורטר המספקת פתרונות למניעת הונאות אשראי  בארץ ובעולם

רון וקסלר מנכל ישראכרט החדש צלם סיון פרג

רון וקסלר מנכל ישראכרט צלם סיון פרג

ישראכרט הודיעה היום, על שיתוף פעולה עם חברת פורטר הישראלית, הנחשבת לספקית הגדולה בעולם להגנה מפני הונאות אשראי באינטרנט

פורטר מספקת פתרונות מניעת ההונאות לסוחרים הגדולים ביותר בעולם ומעניקה להם ולפלטפורמות מסחר מקוונות סביבת רשת בטוחה ונקייה. פורטר מגנה בצורה אוטומטית ובזמן אמת על בית העסק האינטרנטי מפני הונאות וזאת מבלי להפריע לתהליך הרכישה הרציף והמהיר של הצרכן.

ד"ר רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט מסר: "ישראכרט מציבה עצמה כמובילה בחדשנות ויזמות בעולם התשלומים הדיגיטליים, מפשטת ומשפרת את חוויית המשתמש. שיתוף הפעולה עם חברת פורטר  היא חלק טבעי בהתקדמות  החברה בהגנה על לקוחותיה ובדגש על תמיכה בעסקים ישראלים.

צחי כהן, מנהל פעילות ישראכרט גלובל בקבוצת ישראכרט אמר היום: "שיתוף הפעולה עם פורטר,מעלה מדרגה את הביטחון של לקוחותיה העסקיים של ישראכרט שיבחרו להצטרף לשירות וזאת  על ידי כך שכל מחזור מסחר האונליין של בית העסק מוגן אוטומטית מפני נוכלי רשת והונאות e-commerce. "

מיכאל רייטבלט מנכ"ל פורטר  אמר: "סוחרים ישראלים נושאים באחריות לכל העלויות הקשורות בנזקי הונאה בעסקיהם המקוונים ולכן הם רגישים מאד לסיכונים אלה. הפחד מהונאות, במיוחד בזירה הבינלאומית בה יש לסוחרים מידע מועט על התנהגות לקוחות, פוגם קשות בסיכויי ההצלחה של העסק המקוון. חלקם מפספסים יותר מדי גנבים וחלקם נכנסים למגננה ודוחים עסקאות לגיטימיות רבות, בשני המקרים חלה פגיעה הן בהכנסה והן באמון הלקוחות. השותפות עם פורטר מציעה פתרון אידאלי: הסוחרים יכולים להשאיר את דאגות סיכוני ההונאה למומחי הסייבר ולדעת שהם יקבלו את הטוב בכל העולמות, כלומר עלייה בנתח העסקאות המאושרות ולצדה הפחתה בשיעור ההכחשות ".

על ישראכרט גלובל ALL IN ONE:

ישראכרט גלובל הינה פלטפורמת התשלומים המובילה בישראל. הפלטפורמה הינה זירה רחבת היקף וידידותית המציגה חבילת פתרונות חדשניים הכוללת שירותי תשלומים, פתרונות תומכי מכירות וכלים תפעוליים, המספקת את כלל צרכי בתי העסק האינטרנטיים לצורך פריצה  לשוק הגלובלי. התרחבות לשווקים בינלאומיים היא מרכיב נדרש  בתכנית הצמיחה של כל עסק אינטרנטי ישראלי, אך בתי עסק רבים נתקלים במכשולים קשים בדרך ליצירת תהליך תשלום חלק וסביבת מסחר בטוחה. שירותי ישראכרט-גלובל שיפרו משמעותית את תהליכי התשלום בזירה הבינ"ל והסירו את רוב העול הפרוצדורלי מעל כתפי הסוחרים. כעת, יוכלו מפעילי אתרי סחר מקוון להקדיש את מרצם לשיפור השיווק וגידול מחזור המכירות, מבלי לחשוש מקשיים טכניים או ממתקפות גניבה והונאה. למידע נוסף על מאפייני תכנית ישראכרט גלובל All in One ויתרונותיה:  https://www.isracard-global.com/

 קבוצת ישראכרט מובילה את תחום כרטיסי אשראי בישראל ומספקת מגוון שירותים ליותר מ-100 אלף בתי עסק. דרך פיתוח מתמיד של מוצרים ושירותים חדשים לטובת לקוחותיה הפרטיים והעסקיים, ישראכרט משיגה צמיחה מתמדת בדגש על שירותים פיננסים, הנפקת כרטיסי אשראי וסליקה. ישראכרט היא החברה היחידה בישראל שמספקת הן שירותי הנפקת כרטיס והן שירותי סליקה לכל ארבעת מותגי הכרטיסים הגדולים בארץ: אמריקן אקספרס, מסטרקארד, ישראכרט וויזה. ישראכרט בולטת כמובילה בחדשנות ויזמות בעולם התשלומים הדיגיטליים, מפשטת ומשפרת את חוויית המשתמש. תכנית ישראכרט גלובל היא חלק טבעי בהתפשטות החברה ובדגש על תמיכה בעסקים ישראלים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות