<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Xplenty  וחברת BIyond חתמו על הסכם לשיתוף פעולה

Xplenty  וחברת BIyond חתמו על הסכם לשיתוף פעולה

BIyond בצעה פרוייקט Data Integration בעל ערך עסקי גבוה, בעזרת Xplenty, ללקוח מוביל בתחום הגיימינג

Xplenty סטארט-אפ ישראלי שפיתח שירות Data Integration מבוסס ענן חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם BIyond, חברת שירותי מומחה עם ניסיון עשיר ומגוון בתחומי ה-BI, Big Data ו-

יניב מור

יניב מור

Analytics. Xplenty בחרה ב-BIyond כשותף העסקי המוסמך הראשון שלה בישראל, ובתוקף זה, היא ממליצה עליה לביצוע פרויקטי יישום של Xplenty, בקרב לקוחותיה, בארץ ובעולם.

 

Xplenty מאפשרת לאסוף דאטה מכל מערכות המידע התפעוליות של הארגון ולרכז אותו במחסן הנתונים, תוך הפעלת הלוגיקה והניתוחים האנליטיים הנדרשים, על מנת לתמוך בצרכים וביעדים העסקיים של הלקוח. כל זאת ללא צורך בהתקנת תוכנה וללא צורך בכתיבת קוד.

"הקמנו את   Xplentyלפני 4 שנים ופיתחנו שירות Data Integration בענן, פשוט ליישום, אשר זוכה להצלחה רבה בקרב לקוחותינו. ככל שהתגבש קהל הלקוחות שלנו הבנו שעלינו למצוא שותף עסקי שיסייע לבצע את עבודת ה- BI והאנליטיקס עצמה, אצל לקוחות שמעוניינים בסיוע חיצוני" אמר  יניב מור, מנכ"ל Xplenty. "לאחרונה מכרנו את המוצר לחברת גיימינג מובילה ו- BIyond הוזמנה לבצע את הפרויקט."

"חברת הגיימינג ביקשה לפתח פתרון אינטגרציה מהיר, גמיש לשינויים עתידיים ונוח לתחזוקה, על בסיס Xplenty. החלופה לכך היתה כתיבת קוד מחדש – חלופה יקרה, ארוכת טווח ולא בהכרח טובה יותר מבחינת רמת המקצועיות ומגוון היכולות של המוצר" אמר אדר שומרון, מנכ"ל BIyond.

אדר שומרון

אדר שומרון

"המוצר של  Xplenty כבר הוכיח את עצמו ככלי גמיש ביותר ונוח לפיתוח, אשר מוריד משמעותית את חסמי הכניסה לעולם ה-Data Integration בענן. אני שמח וגאה על כך ש- Xplenty בחרה בנו כשותף מורשה ואני חושב שבזכות המקצועיות, הידע והניסיון המגוון של BIyond בעולמות ה- BI, הביג דאטה וה- Analytics אנחנו יודעים למצות את הפוטנציאל של Xplenty עד תום, בפרקי זמן קצרים, ללא השקעה כספית גדולה ולהביא ערך עסקי חיוני ללקוח" סיכם שומרון.

 

אודות BIyond

BIyond היא חברת שירותי מומחה עם ניסיון עשיר ומגוון בתחומי ה-BI, Big Data ו-Analytics, המסייעת ללקוחותיה להפיק יותר ערך עסקי מהדאטה שברשותם. החברה הוקמה לפני 4 שנים ע"י אדר שומרון, בעל ניסיון עשיר ומגוון של למעלה מ- 20 שנה בתפקידי מפתח בהייטק והיא מעסיקה כ-10 מומחים בעולמות ה-BI, Big Data Analytics ו-Data Science, עם ניסיון מוכח בעבודה עם לקוחות ממגזרים שונים, בארץ ובחו"ל. בין לקוחות החברה נמנים אלוט תקשורת, cVidya, Celltick, Sizmek, Plarium, Applied Materials, Powermat ועוד.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות