<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > אופק טכנולוגיות בוחרת בפתרון האחסון של INFINIDAT

אופק טכנולוגיות בוחרת בפתרון האחסון של INFINIDAT

InfiniBox הוטמע כפתרון בלעדי אצל ספקית הענן בהיקף של מעל לחצי מיליון שקלים

אופק טכנולוגיות מקבוצת אופק H&O, המתמחה בפתרונות ענן מקצה לקצה עבור המגזר העסקי, בחרה בפתרון האחסון של INFINIDAT כפתרון בלעדי להחלפת כלל מערכות אחסון ה- Production שלה. הפרויקט מתבצע על ידי צוות המומחים של INFINIDAT בשיתוף עם אופק טכנולוגיות ובהיקף של למעלה מחצי מיליון שקלים.

במהלך הפרויקט מוטמע ה InfiniBox, הדור הבא של פתרונות האחסון מבית INFINIDAT, על רקע גידול בפעילות החברה ועליה מתמדת בדרישת לקוחות החברה לאחסון בענן. פתרון ה-InfiniBox יאפשר

InfiniBox וצוות אופק טכנולוגיות

InfiniBox וצוות אופק טכנולוגיות

לאופק מענה גמיש יותר לדרישות אחסון אלו בין היתר על ידי יכולת גידול בנפח לפי דרישה וללא זמן התקנה, וכן שימוש בפרוטוקלים שונים ללא חשש מבעיות ביצועים או פרוייקטי אינטגרציה מתמשכים.

InfiniBox הינו פתרון יעיל ועתיר ביצועים, הניחן ביכולת לאחסן נפחים גבוהים בשטח קטן ובזמינות גבוהה. הפתרון מציע נפח אחסון שימושי של מעל 2 פטה-בייט במסד בודד של 19 אינטץ'/U42, עם זמינות של 99.99999%, ביצועים של למעלה מ- 1M IOPS, קצב תקשורת גבוה במיוחד של עד  GB/s 12.5 וצריכת חשמל שלא עולה על kWh9.

עמית גואטה, מנכ"ל חברת אופק טכנולוגיות מסר כי: "בתקופה בה ישנו גידול משמעותי במידע עסקי קריטי וחשיבות הולכת וגוברת בהשגת תובנות עסקיות ממנו, אופק טכנולוגיות מקפידה על מיצובה בחוד החנית הטכנולוגית, על מנת לספק ללקוחותיה את התשתית המתקדמת והאמינה ביותר למידע. הפתרון של INFINIDAT מאפשר לנו להציע שרות בעל רמת הביצועים הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, זמינות ושרידות יתרה, תוך חסכון משמעותי בעלויות לעומת החלופות, בנוסף הצלחנו להביא את סביבת האחסון שלנו לנפחים עצומים כהכנה לכניסת לקוחות מאוד גדולים הדורשים נפחים גדולים מאוד".

אורן ישרים, מנהל מכירות ישראל ב- INFINIDAT אמר כי: "אופק טכנולוגיות מצטרפת לשורת ספקי ענן בישראל ובעולם שבחנו את פתרונות האחסון הקיימים, ובחרו ב- INFINIDAT לאחר שהבינו שאינם צריכים להתפשר והם יכולים לקבל את כל ארבעת המרכיבים החשובים להם בפתרון אחד – ביצועים, זמינות, היכולת לגדול ויחס עלות תועלת מצוין במיוחד".

קובי גיירו, סמנכ"ל פיתוח עסקי ב- אופק טכנולוגיות אמר: "אנחנו מאמינים מאוד ביכולות מוצרי האחסון של INFINIDAT וזאת בשל היכולת שלהם לספק ביצועים מדהימים מ- Day1 ויכולת להגדיל את מערך האחסון ומספר המשתמשים בצורה ליניארית ללא פגיעה ברמת הביצועים. עם הצרכים הגדלים והולכים של הדאטה סנטר כיום, ארגונים נתקלים באתגרים גדולים מאוד לשמירת ביצועים שמשפיעים על ה- ROI. הכלים המובנים והחכמים של INFINIDAT, המשתלבים עם הפתרונות של מערך התקשורת הקיים בדאטה-סנטר שבניהולנו ועם חברות אחרות ומערך הווירטואליזציה עמו אנו עובדים, מסייעים להתמודד עם האתגרים בתשתיות הדאטה-סנטר. פתרונות מאוחדים אלו ניתנים ליישום מהיר, מאפשרים לנהל את השרתים, האחסון והתקשורת בדאטה-סנטר בקלות רבה יותר מנקודת ניהול אחודה, מספקים את הביצועים והנפח הדרושים, כאשר אופן השדרוג הינו שקוף ללקוחות ולמשתמשים ומאפשר להם ליהנות משטחי אחסון גדולים, יציבות וביצועים".

אורן ישרים

אורן ישרים

אודות אופק טכנולוגיות

אופק טכנולוגיות מקבוצת אופק H&O היא חברת בוטיק המתמחה בפתרונות ענן מקצה לקצה עבור המגזר העסקי. החברה הוקמה בשנת 2006 במטרה לספק פתרונות מחשוב ענן ייחודיים ואיכותיים תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה ואישית ללקוח. לחברה צוות מומחים מהמובילים בשוק ה IT -המתמחים בכל ההיבטים של תשתיות מחשוב כפי שנדרש מחברות במגזרי ה-SMB וה- Enterprise.

אודות  INFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 300 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה קרוב ל- 100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ-400 פטה-בייט ברחבי העולם. INFINIDAT גייסה סך של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.