<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > קבוצת אמן השלימה פרויקט מקיף לשדרוג מערכות בחברת TVMania

קבוצת אמן השלימה פרויקט מקיף לשדרוג מערכות בחברת TVMania

*היקף הפרויקט מוערך בכ-400 אלף ש"ח*

חברת TVMania הפעילה בתחום הדפסות מותגים וביגוד בחרה בחטיבת הפיתוח והיישומים של קבוצת אמן לפרויקט מקיף לשדרוג מערכות החברה בעזרת טכנולוגית ההסבה של חברת Gizmox, אשר תאפשר להסב את מערכת המידע המרכזית של החברה לקשר B2B עם השותפים העסקיים של החברה. הפרויקט שנמשך כחצי שנה, הסתיים בימים אלו והיקפו מוערך בכ-400 אלף ש"ח.

בעזרת הפלטפורמה החדשה ושימוש במנוע הסבה אוטומטי, שידרגה החברה את המערכת הישנה הקיימת בטכנולוגית ASP (מייקרוסופטית) ששפת התכנות שלה אינה נתמכת כיום לטכנולוגיה .Net שיטת היישום בעזרת גיזמוקס ואמן, איפשרה המשך שימוש במערכת המידע המרכזית תוך כדי הפרויקט, והוכיחה חיסכון משמעותי בזמן ההסבה והפיתוח ובמשאבים.

בן פסטרנק, מנכ"ל אמן

בן פסטרנק, מנכ"ל אמן

TVMania הינה חברה מובילה בתחום האופנה, המעצבת ומייצרת מגוון רחב של פריטי לבוש ואביזרי אופנה המשרתת רשתות קמעונאיות מובילות, חנויות, סוחרים מקוונים ועוד ברחבי העולם עם פתרון מקצה לקצה. החברה פעילה מאז שנת 1997 ומספקת מענה מהיר לצרכי השוק הדינמי  ומעניקה שירותים למאות לקוחות בכל רחבי אירופה.

"בזכות הסבת המערכת החצי אוטומטית ויישום ההסבה על-ידי המומחים של קבוצת אמן, הצלחנו להתגבר על הקשיים שהיו טמונים בעבודה בטכנולוגיה לא נתמכת וישנה ולהוריד את רמת סיכון ולהעלות את שביעות רצון המשתמשים שיוכלו להנות מסביבה טכנולוגית חדישה יותר. אנו שבעי רצון מההסבה מכיון שהיא מקלה על תהליכי העבודה, מאפשרת עבודה רציפה ומפחיתה את החשש מקריסה בשל באגים או אי תאימות", מציין, שגיא אקשטיין, מנהל הטכנולוגיות בחברת TVMania.

"כשגילינו ש-TVMania מחפשת פתרון להסבת המערכת הקיימת, שידע לחבר בין המערכות השונות ויאפשר להתגבר על סיכוני מערכות המידע, ידענו שיש לנו את הפתרון המושלם להציע להם", אמר פרי פוירשטין, סגן מנהל חטיבת פיתוח ויישומים פיננסים בקבוצת אמן. "ביצוע הסבה בעזרת טכנולוגית גיזמוקס מאפשר חיסכון משמעותי בזמן וכסף, ומעל לכל מוריד משמעותית את הסיכון בפיתוח מערכת חדשה כתחחליף לישנה".

אודות קבוצת אמן 

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), WMS, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, FireEye, Solera Networks,  BackBase ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות