<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > אינבנטיבה מיישמת פרויקט אבטחת מידע של Sophos

אינבנטיבה מיישמת פרויקט אבטחת מידע של Sophos

היקף הפרויקט מוערך בכ- 150 אלף שקלים והוא ישרת את כ- 300 משתמשי הארגון

חברת אינבנטיבה, המתמחה במסחר אלקטרוני, מיישמת פרויקט אבטחת מידע של חברת Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. הפרויקט ארך מספר חודשים, בליווי חברת Expert2IT, המתמחה בביצוע פרויקטי IT בתחומי אבטחת מידע, ענן ומובייל. היקף הפרויקט מוערך בכ- 150 אלף שקלים, והוא ישרת את כ- 300 משתמשי הארגון.

במסגרת הפרויקט הוטמעו Sophos SG UTM  – פתרון ניהול האיומים המאוחד מבית Sophos, וכן אנטי וירוס של Sophos.

הפרויקט מספק לאינבנטיבה יכולות הגנה מתקדמות הכוללות, בין היתר, הגנה על גלישה ועל דואר וכן הגנה נרחבת על שרתי החברה ועל תחנות הקצה המנוהלת במערך שרידות עסקית למניעת השבתות.

Sophos הינה מובילה עולמית בריבוע הקסם של גארטנר להגנת UTM (ניהול איומים אחוד – Unified Threat Management) מובייל ונקודות קצה. פתרון ה- UTM של החברה ניחן בביצועים גבוהים ובפשטות בניהול והטמעה גמישה ומהירה. הפתרון מספק את הדור הבא שך הגנת הפיירוול עם יכולות ייחודיות הכוללות הצפנה ומניעת זליגת מידע (DLP).

אילן סגלמן

אילן סגלמן

יהודה פרזם, מנהל מערכות המידע באינבנטיבה, אמר כי: "בחרנו בפתרונות אבטחת המידע של Sophos לאחר בחינה של מספר ספקים ולאחר שמצאנו כי הם מספקים לנו את הביצועים הגבוהים ביותר, ההולמים את הדרישות שהצבנו ביכולות ההגנה, הניהול והבקרה".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל, אמר כי: "פתרונות אבטחת המידע של Sophos מספקים יכולות הגנה המאפשרות לעסקים בכל סדר גודל לנהל את עסקיהם באופן מאובטח יותר מאי פעם, וכל זאת בפשטות, תוך חסכון משמעותי במשאבים".

גיל פלד, מנכ"ל Expert2IT, אמר כי: "פתרון ה- UTM מבית Sophos הוא ללא ספק המקיף והמתקדם ביותר לארגונים בשוק התחרותי. הוא מאפשר הגנה מקסימאלית על המידע, בד בבד עם קבלת יכולות של שליטה מרכזית וניהול קל ויעיל".

 אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication Power-Logo-big (2)

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

 

אודות Expert2IT

Expert2IT (נוסדה ב- 2011) מתמחה במתן פתרונות לסביבת ה – IT, עם דגש עיקרי על תחומי אבטחת המידע, מערכות אחסון, גיבוי והמשכיות עסקית.

החברה הינה Value Added Reseller ושותפה עסקית של פתרונות טכנולוגיים מובילים. הפתרונות המתקדמים שמציעה Expert2IT  נבחרו לאחר בחינה קפדנית ולאחר שנמצאו כמתאימים והשלמים ביותר עבור לקוחותיה במגזרים מגוונים.

המוטו של Expert2IT הוא "שירות הוא מעל לכל" והיא משקיעה משאבים רבים על מנת לספק ללקוחותיה את השירות המוביל בתחומה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות