<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > קיבוץ משמר העמק מגן על חבריו עם פתרונות אבטחת המידע של Sophos

קיבוץ משמר העמק מגן על חבריו עם פתרונות אבטחת המידע של Sophos

במהלך הפרויקט הוטמע פתרון Sophos UTM Cluster, אשר יספק הגנה ליותר מ- 1000 התקנים של חברי הקיבוץ

 

קיבוץ משמר העמק בחר להגן על חברי הקיבוץ מפני התקפות סייבר בעזרת פתרונות אבטחת המידע של Shophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. במהלך הפרויקט, אשר התבצע על ידי חברת Expert2IT והסתיים לאחרונה, הוטמע פתרון Sophos UTM Cluster, אשר יספק הגנה מרכזית והגנה על דוא"ל וגלישה ליותר מ- 1000 התקנים של חברי הקיבוץ.

Sophos הינה מובילה עולמית ברביע הקסם של גארטנר להגנת UTM (ניהול איומים אחוד – Unified Threat Management) מובייל ונקודות קצה. הפתרון, הניחן בביצועים גבוהים, מספק את הגנת הפיירוול של הדור הבא עם יכולות ייחודיות הכוללות הצפנה ומניעת זליגת מידע (DLP). מערכת Cluster ייחודית מספקת לקיבוץ בנוסף לכך גם שרידות וזמינות גבוהה במיוחד בסביבה המבוזרת שמאפיינת את הקיבוץ.

ירון גולדשטיין, מנהל המחשוב בקיבוץ משמר העמק אמר כי: "מערכת אבטחת מידע קיבוצית היא אתגר לא פשוט. פתרונות אבטחת המידע של Sophos אשר הותקנו בקיבוץ מאפשרים לנו לראשונה הגנה מרכזית הניתנת לניהול פשוט על ידינו תוך קבלת זמינות מקסימלית ושרידות גבוהה באופן מיוחד".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "Sophos  מספקת את פתרון ניהול האיומים האחוד המוביל בשוק העולמי, וכל זאת תוך מתן קלות ופשטות בתהליך ההטמעה ובניהול השוטף, תוך חסכון משמעותי במשאבים".

גיל פלד, מנכ"ל Expert2IT אמר כי: "משמר העמק מספק לחבריו שרות יוצא מהכלל בתחומים רבים, בהם גם תחום אבטחת המידע. פתרונות אבטחת המידע שהותקנו בקיבוץ מאפשרים לחבריו שקט נפשי והגנה מקסימלית מפני התקפות סייבר ולהנהלת מערכות המחשב יכולות ניהול ובקרה מתקדמות".

 

אודות Sophossophos_logo_300px_rgb (2)

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים. Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית.

הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות