<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > סיטריקס וקבוצת אמן ישקיעו בהרחבת פעילותה של סיטריקס בישראל

סיטריקס וקבוצת אמן ישקיעו בהרחבת פעילותה של סיטריקס בישראל

קבוצת אמן (באמצעות זרוע ההפצה – אינוקום) וסיטריקס יפעלו להרחבת פעילותה ונוכחותה של סיטריקס בישראל באמצעות השקעה משמעותית משותפת. סיטריקס וקבוצת אמן ירחיבו בתקופה הקרובה את מערך ההפצה, המכירות, Presales, שיווק ותמיכה טכנית.

תומר פרי

תומר פרי

סיטריקס מספקת פורטפוליו שלם ואינטגרטיבי של פתרונות Workspace as a Service, הפצת יישומים, וירטואליזציה, מוביליטי, פתרונות לרשתות תקשורת ופתרונות שיתוף קבצים, המאפשרים למערכי IT להבטיח שהמערכות הקריטיות שלהם מאובטחות וזמינות על כל התקן וכל פלטפורמה למשתמשים דרך הענן או באמצעות מערכות בתוך הארגון.

כחלק מההשקעה, קבוצת אמן תגייס בישראל Presales, מכירות ותמיכה טכנית, ובכך תכפיל את מספר מומחי הסיטריקס בחברה.

לסיטריקס וקבוצת אמן שיתוף פעולה ארוך שנים במהלכן השיקו שתי החברות את פתרונות סיטריקס בארגונים רבים בישראל והקימו מערך שותפים ומשווקים המיישמים את הפתרונות בקרב הארגונים המובילים בישראל.  קבוצת אמן קיבלה לאחרונה את פרס מפיץ השנה לאזור EMEA של סיטריקס בזכות מומחיותה ותרומתה לסיטריקס.

בנג'מין ג'וליבט, מנהל פעילות סיטריקס באיטליה, דרום מזרח אירופה וישראל, אמר: "אנחנו סומכים לחלוטין על קבוצת אמן שתגדיל את דריסת הרגל של סיטריקס בישראל ובכך תספק לארגונים הישראליים את הפתרונות שיסייעו להם להתמודד עם האתגרים החדשים של השוק כמו ענן, אבטחה, המעבר למובייל ועוד. קבוצת אמן היא שותפה בכירה וחשובה שלנו בישראל במשך שנים רבות ואנחנו מקווים לשפר ולחזק את שיתוף הפעולה הפורה והמניב בין החברות".

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן: " החלטנו להשקיע בתשתית הפעילות בישראל, לגייס אנשים נוספים ולהרחיב את מערך המכירות והתמיכה הטכנית שלנו משום שאנו מאמינים בצורך והרלוונטיות של פתרונות סיטריקס עבור הלקוחות הישראלים. הן הארגונים הישראלים והן המשווקים ימשיכו להינות מן הפתרונות החדשניים של סיטריקס,  אשר משמשים את הארגונים הגדולים בעולם".

 

אודות סיטריקס innocom+citrix

סיטריקס (נאסד"ק: CTXS) היא מובילה עולמית בתחום סביבות העבודה הניידות. החברה מספקת פתרונות וירטואליזציה, ניהול מובייל עסקי, תקשורת ושירותי ענן. פתרונות סיטריקס מספקים ניידות עסקית דרך סביבת עבודה מאובטחת ופרטית, המספקת למשתמשיה גישה מידית לאפליקציות, דסקטופים, מידע ותקשורת בכל מכשיר, על כל רשת ושירות ענן. עם הכנסות שנתיות של 3.28 מיליארד דולר בשנת 2015, פתרונות סיטריקס נמצאים בשימושם של מעל ל-400,000 ארגונים ומעל ל-100 מיליון משתמשים בעולם.

 

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות