<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Radware תנהל את מערך המיחשוב שלה באמצעות ITCC  – מערכת חדשנית מתוצרת That’s IT מאבן יהודה

Radware תנהל את מערך המיחשוב שלה באמצעות ITCC  – מערכת חדשנית מתוצרת That’s IT מאבן יהודה

חברת Radware, המספקת פתרונות להבטחת אספקה שוטפת של אפליקציות בארגון ולאיזון העומסים, וכן פתרונות לאבטחת סייבר, בחרה במערכת מתוצרת That’s IT מאבן יהודה לניהול ותפעול מערך ה-IT בחברה. המערכת, IT Care Center (ITCC), מבצעת ניהול מרכזי ואחיד של  מערך התמיכה הגלובלי, קבוצת האפליקציות וגוף התשתיות והתקשורת של Radware.

אלירן טובי

אלירן טובי

ITCC מאפשרת ניהול מקיף של מלוא הפונקציות במערך התמיכה של Radware, כולל ניהול מוקד התמיכה הגלובלי (התומך במאות לקוחות גלובליים), ניהול הטיפול בקריאות ובקשות לשירות, ניהול אמנת השירות ((SLA וניהול בסיס הידע (Knowledge Base).  בקבוצת האפליקציות והפיתוח מבצעת ITCC את ניהול משימות הפרויקטים, תכנון ובקרת המשאבים, תיעוד וניהול תהליך שיחרור שינויים (עבור בקרת הרגולציה על פי חוק סרבנס-אוקסלי – SOX). בתחום התשתיות והתקשורת מנהלת ITCC  את התמיכה, המשימות והשינויים.

"בדקנו  שורה של מוצרים והחלטנו לבחור ב-ITCC עקב יכולתה לספק את המענה המיטבי לכל צרכיו של מערך המיחשוב הארגוני שלנו" אמר אלירן טובי, סמנכ"ל מערכות מידע, Radware. "מערכת ITCC מאפשרת לנו לקיים רמה גבוהה ביותר של שירותים שיחידת המיחשוב מספקת לפונקציות העסקיות והטכנולוגיות בחברה, תוך אוטומציה מירבית. התקנתה של מערכת ITCC הינה במסגרת מדיניותנו לשמור על מצוינות מירבית של כל מערך המיחשוב בחברה. השנה גם יזמנו בקבוצת האפליקציות והפיתוח פרויקטים שונים, כגון מעבר לענן ושדרוג מערכת ה-ERP, ומערכת ITCC מקלה מאד על העומס שנוצר עקב כך באגף מערכות המידע, ותומכת בתכנון וניהול המשימות ובתיעוד השינויים המערכתיים".

"ל-Radware משרדים רבים ברחבי העולם ותפקודו של מערך המיחשוב הארגוני הוא קריטי לפעילותה העסקית של החברה, המשרתת כ-50,000 לקוחות" אמר רני פוקס, מנכ"ל That’s IT. "מערכת ITCC תאפשר למנהלי המיחשוב של Radware לספק שירות מיטבי לכל המשתמשים, כולל חוויית משתמש אופטימלית. המשך יישום והרחבה של פונקציונליות  מערכת ה-ITCC ב-Radware יביא את החברה למצב בו ITCC תהווה למעשה מערכת ERP לגוף ה-IT של Radware".

מערכת ITCC מודדת ומתפעלת את שירותי יחידת המיחשוב הארגונית באמצעות כלים מתקדמים, תוך מיכון התהליכים השונים. המודולים הראשיים של המערכת כוללים  דלפק שירות ופורטל שירות עצמי, ניהול פרויקטים ומשימות,  ניהול נכסי IT,  ניהול  יישומים ושחרור גרסאות. בנוסף לאוטומציה המירבית, מספקת ITCC למשתמשים כלים לשירות עצמי המאפשרים למשתמשי הקצה לפתוח בקשות לשירות ולעקוב אחריהן, להתבונן בהודעות שונות של יחידת המיחשוב ולהשתמש בשירותים עצמיים שונים כגון התקנות, ספרי הדרכה למשתמשים ועוד.

ITCC מבצעת ניתוב אוטומטי של קריאות שירות ומשימות שונות על מנת לאפשר ניצול מיטבי של משאבי הארגון בהתאם לכללים שנקבעו מראש. בסיס הידע של המערכת מתעדכן באופן שוטף כאשר המערכת בונה באופן אוטומטי מאגר ידע ופתרונות באמצעות תיוג מילות מפתח של בעיות שנפתרו והוספתן לבסיס הידע. מנוע חיפוש יחודי מאפשר הן למשתמשים והן לאנשי יחידת המיחשוב לאתר במהירות את הפתרון המתאים בעת פתיחת הקריאה לשירות.

בנוסף לניהול הפעילות השוטפת, מאפשרת ITCC לנהל פרויקטי IT ותכניות פיתוח של הארגון בתחום המיחשוב החל מתכנון התקציב, דרך ניהול התפעול ועד למדידת הביצועים והאיכות. בין השאר ניתן לנהל תקציב ותכניות ברמה שנתית, כולל עמידה ביעדים מול תאריכי יעד ומשאבים, כאשר המערכת בונה דו"חות אינטראקטיביים בהתאמה אישית. מערכת ITCC מאפשרת אינטגרציה מול מערכות תשתית בארגון, כולל Active Directory, ERP לסנכרון נתוני העובדים והמבנה הארגוני, וכן Exchange לניהול קריאות ותיעוד תכתובות במערכת.

אודות That’s IT

That’s ITמספקת שירותים ומוצרים לניהול ויישום פרוייקטים בתחום מערכות המידע. החברה מציעה ללקוחותיה סל פתרונות, שירותים וכלים מתקדמים לניהול סיכונים הטמונים ביישום מערכות ותהליכים עסקיים חדשים. לחברה ניסיון עשיר בניהול תהליכים עסקיים גלובאליים במגוון תחומים ותעשיות וביישום פתרונות IT במבחר מערכות וטכנולוגיות לרבות מערכות  ERP ו-CRM  המובילות בשוק.  חברת  That's IT Technologies, מבית That’s IT, מפתחת פתרונות בתחום ניהול ותפעול מערכות טכנולוגיות עיסקיות. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר www.thats-it.co.il

אודות Radware

Radware (נאסדאק: RDWR) היא חברה גלובלית מובילה המספקת פתרונות להבטחת אספקה שוטפת של אפליקציות בארגון ולאיזון העומסים, וכן פתרונות לאבטחת סייבר. פתרונותיה של Radware, שזכו בפרסים, מבטיחים רמת שירות גבוהה לאפליקציות עסקיות קריטיות, תוך העלאה למקסימום של יעילות ה-IT. הפתרונות של Radware מאפשרים ללמעלה מ-50,000 לקוחות ברחבי העולם להתאים עצמם במהירות לאתגרי השוק, לשמור על המשכיות עסקית ולהגיע לפרודוקטיביות מירבית תוך שמירה על עלויות נמוכות. מידע נוסף ניתן לראות באתר החברה www.radware.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות