<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > NessPRO החלה לייצג בישראל את Auriga המספקת פתרונות לבנקאות רב-ערוצית ומאפשרת לבנקים לעבור לעולם הבנקאות העתידי

NessPRO החלה לייצג בישראל את Auriga המספקת פתרונות לבנקאות רב-ערוצית ומאפשרת לבנקים לעבור לעולם הבנקאות העתידי

NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של חברת נס, החלה לייצג בישראל את Auriga – חברה המספקת פתרונות לבנקאות רב-ערוצית. מוצר הדגל של Auriga הוא WinWebServer (WWS) – פתרון מודולרי המאפשר מתן שירותי בנקאות רב-ערוצית תוך פריסה, ניהול וניטור מרכזיים של שירותי בנקאות מלאים בכל הערוצים, כולל טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים אישיים, קיוסקים, כספומטים ועוד, כאשר לקוח יכול להתחיל פעולה כלשהי בערוץ אחד ולסיימה בערוץ אחר. WWS מאפשר לבנקים לספק ללקוחות שירותים מותאמים אישית, בכל מקום ובכל זמן.

WWS מספק שורה של יתרונות עסקיים משמעותיים לבנקים, כולל הפחתת עלויות תפעול של סניפים, פריסה מהירה של שירותים חדשים, שיווק ומכירות ברמה אישית, זמינות משופרת של השירותים, שירות משופר, גמישות, וגישה נוחה של הצרכן.  WWS מאפשר לבנק לספק ללקוחות ערוצים רבים של שירות עצמי, מפחית באופן משמעותי את הצורך של הלקוח להשתמש בסניפים לשירותים שונים, כגון הלוואות ותשלום חשבונות, ומאפשר לצוותי הסניפים להתמקד בייעוץ, מכירות ושירותים שונים ברמה גבוהה.

דגנית בודק

דגנית בודק

"פתרונותיה של Auriga מאפשרים מעבר מהיר של בנקים ליישום סניפי העתיד הדיגיטליים, המשקפים את המגמה הגוברת כיום בעולם לצמצם את שטחי הסניפים וכמות כוח האדם בהם, ולאפשר ללקוחות הבנק מקסימום של שירות עצמי" אמר יגאל יחיה, מנהל חטיבת התשתיות ב-NessPRO. "ייצוגה של Auriga בישראל יאפשר לבנקים בארץ לזרז את המעבר לסניפי העתיד, יסייע להם בהגברת היעילות ובחיסכון בעלויות תפעול, ויגביר את כושר התחרות שלהם".

"אחד הדברים המייחדים את פלטפורמת WWS של Auriga הוא יכולתה לבצע אינטגרציה וניהול מלאים של כל פריטי ציוד הקצה המותקנים בסניפים, מתוצרת יצרנים שונים, כולל כספומטים, מכונות להפקדת צ'קים, עמדות לשירות עצמי, שילוט דיגיטלי ועוד" אמרה דגנית בודק, מנהלת תחום פתרונות פיננסיים ב-NessPRO. "למעשה הודות ל-WWS כל חוויית הלקוח מנוהלת ומנוטרת מנקודה אחת, כך שלקוח יכול להתחיל פעולה בכל ערוץ שיבחר ולסיים אותה בערוץ אחר. לא זו בלבד, אלא שכל שירות או קמפיין חדש של הבנק ניתנים לפריסה מהירה בכל ההתקנים שבסניפים ובכל ערוצי הבנקאות האישית המגיעים אל הלקוח בכל מקום".

WWS כולל ספריית אפליקציות בנקאיות מוכנות מראש המכילה עשרות אפליקציות שונות, מוכחות, הפועלות בבנקים אחרים בעולם. כמו כן כולל WWS מחולל יישומים אחד לכל הערוצים – מכשירים ניידים, אינטרנט, מחשב אישי, קיוסק, כספומט, מענה קולי אינטראקטיבי (IVR) ועוד. ניהול ה- Workflow של כל טרנזקציה בין הערוצים השונים מתבצע בצורה מרכזית, פשוטה ונוחה. WWS גם מתחבר למערכת ה-CRM של הבנק לצורך פרסונליזציה והנגשת שירותים בנקאיים לפי סוגי הלקוחות.

אודות Auriga NessPRO_Auriga

Auriga היא אחד הספקים המובילים באירופה של פתרונות רב-ערוציים חדשניים לבנקים ומוסדות פיננסיים אחרים.  הנהלתה של Auriga, שהוקמה ב-1992, שוכנת באיטליה ולחברה יש שלוחות בבריטניה, צרפת וגרמניה, החברה מספקת למוסדות פיננסיים מוצרים, שירותים וייעוץ לניהול שירות עצמי, אינטרנט, ערוצי בנקאות סלולריים וסניפים. פלטפורמת WWS משרתת למעלה מ-150 בנקים  ובהם ברקלייס, Cartasi ו-Intesa. פרטים נוספים ניתן לראות באתר החברה www.aurigaspa.com/eng

אודות NessPRO  

NessPRO הינה קבוצת מוצרי התוכנה של נס ישראל והנציגה בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות וישראליות המפתחות מוצרי תוכנה המיועדים לשוק הארגוני. הקבוצה פעילה 40 שנה בשוק הישראלי ומשרתת מאות לקוחות. בנוסף למכירת מוצרי התוכנה במודלים עסקיים שונים, מתמחה NessPRO גם באינטגרציה, שיווק, שירות, הדרכה ותחזוקה של מוצרים אלו. פרטים נוספים ניתן למצוא ב: www.nesspro.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות