<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > קבוצת אמן ביצעה מהלך לשדרוג והנגשת אתר האינטנרט של בנק יהב באמצעות מוצר ההנגשה Access4All  

קבוצת אמן ביצעה מהלך לשדרוג והנגשת אתר האינטנרט של בנק יהב באמצעות מוצר ההנגשה Access4All  

קבוצת אמן הנגישה את אתר בנק יהב בהתאמה לתקנות הנגשת אתרי אינטרנט● היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

גדי דוידיאן

גדי דוידיאן

קבוצת אמן הנגישה את האתר השיווקי של בנק יהב בהתאמה לתקנות הנגשת אתרי אינטרנט. תשתיות האתר השיווקי שעלה לאוויר מבוססות מערכת ה-Open Source שיישמה אמן, וכעת הוטמע באתר מוצר ההנגשה Access4All המאפשר את הנגשת האתר בקליק. הפרויקט נעשה תוך שיתוף פעולה בין אגף המחשוב והטכנולוגיה של בנק יהב לבין חטיבת הפיתוח והפיננסים של קבוצת אמן. היקף הפרויקט, שעלה לאוויר החודש, מוערך במאות אלפי שקלים.

האתר שמטרתו תמיכה בלקוחות והענקת מידע כללי על הבנק יהיה כעת אתר מונגש לפי תקנות הנגישות והתקן הישראלי 5568 והתקן הבינלאומי WCAG. באמצעות המוצר שהוטמע יכולים גולשי האתר להפעיל בלחיצת כפתור את אמצעי ההנגשה וכך לנווט בצורה קלה באמצעות המקלדת, לשנות את גודל הגופן וכן את בהירות הצבעים והקונטרסט לפי בחירה.

"המוצר החדש מאפשר לנו ליצור אתרים נגישים העומדים בתקנים הרלוונטים, ולפתור בעיות שהיו קשורות לתכנות וקודים של HTML והפחתת השגיאות עד לכאפס, מבלי לגעת בקוד המקור", מסביר זיו אברמוביץ' סמנכ"ל פיתוח ויישומים פיננסיים מקבוצת אמן. "פרויקט הנגשת האתר השיווקי של בנק יהב עומד בכל דרישות והתקנות של הנגשת אתרי אינטרנט. בנק יהב חיפש חברה מנוסה לצורך פעילות זו ולקבוצת אמן יש ניסיון רב בתחום הזה. מאחורינו פרויקטים מוצלחים רבים בתחום ואנו שמחים על הבחירה של בנק יהב בנו וצופים כי הפרויקט עתיד להרחיב ולשרת ציבור נוסף של משתמשי האתר בהצלחה רבה".

לדברי גדי דוידיאן, סמנכ"ל ומנהל אגף מחשוב וטכנולוגיה בבנק יהב: "כחלק מהתקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט בחרנו מספר חלופות שהיו על הפרק, בסוף תהליך בדיקה קפדני בחרנו בפתרון של קבוצת אמן המבוסס על הטכנולוגיה שלAccess4All  המאפשר לנו לעמוד בתקנים הנדרשים לצד חיסכון משמעותי בעלויות הפיתוח.הנגשה בבנק יהב

זהו ללא ספק פיתוח חשוב המאפשר להנגיש לקהל לקחותינו את אתר האינטרנט השיווקי הכולל את סל השירותים שהבנק מציע וכמובן מידע אודות הפעילוית השונות. שיתוף הפעולה עם קבוצת אמן היה מוצלח מאוד והפרוייקט עמד בכל הפרמטרים שהוגדרו מראש ללא כל חריגה בתקציב, בזמן וכמובן באיכות.".

אודות בנק יהב

בנק יהב פועל מזה כ-62 שנים, ומשרת את כלל השכירים במשק. מרבית לקוחותיו נמנים על אוכלוסיית עובדי המדינה והמגזר הציבורי. הבנק נמצא בשליטת בנק מזרחי-טפחות (50%) והחברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ (50%), שהינה בבעלות משותפת של מדינת ישראל והסתדרות עובדי המדינה.  

אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה, ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), BI, Big Data, דיגיטל סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, Cyberark, Arista ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות