<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > AIG משדרגת את מערכות המידע שלה באמצעות הסטארט אפ הישראלי GizmoxTS.

AIG משדרגת את מערכות המידע שלה באמצעות הסטארט אפ הישראלי GizmoxTS.

היקף הפרויקט – מיליוני שקלים

AIG ישראל בחרה בטכנולוגיה של הסטארט-אפ הישראלי GizmoxTS, לשדרוג מערכות המידע שלה.

פסח גלאון

פסח גלאון

ל-GizmoxTS טכנולוגיה המבוססת על מספר פטנטים, המאפשרת לארגונים להמיר אפליקציות ארגוניות מיושנות לסביבת אינטרנט, "ענן" ומובייל. הטכנולוגיה  של GizmoxTS מאפשרת המרה מהירה לפלטפורמות החדשות, ומתבססת על אלגוריתם חכם המאפשר "הבנה" מלאה של כל רכיבי מערכת המקור, תוך מיפויים והחלפתם אוטומטית ברכיבים המתאימים לפלטפורמת היעד.
הטכנולוגיה מבטיחה איכות קוד וארכיטקטורת יעד המבוססים על ה-Best Practices המקובלים באפליקציות אינטרנט, ענן ומובייל תוך שדרוג מנגנוני ההגנה של המערכת המוסבת מפני תקיפות סייבר.

הפרויקט מבוצע על ידי חברת גליל סי אס מקיבוץ שמיר, חברה אחות ל-GizmoxTS.

איריס נחשוני, סמנכ"לית מערכות מידע ב-AIG : "העסקה, שהיקפה מיליוני שקלים, נחתמה לאחר שנערכה בדיקה מקיפה הן של הטכנולוגיה והן של פרויקטים דומים שבצעה קבוצת GizmoxTS /גליל סי אס בארגונים גדולים הנמנים על קבוצת ה-Fortune 500 בארצות הברית".

פסח גלאון, מנכ"ל GizmoxTS ו-גליל סי אס: "הצלחת הפרויקט תאפשר ביצוע פרויקטים רבים נוספים עבור AIG ולקוחות נוספים בעולם, והוא ישמש מנוף להתפתחות החברות ולהגדלת היצע התעסוקה בתחום ההייטק בקריית שמונה ובקיבוצים בגליל העליון".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות