<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > המכון למחקרי ביטחון לאומי בחר בסקיורנט סולושנס לשדרוג מערכות אבטחת המידע שלו

המכון למחקרי ביטחון לאומי בחר בסקיורנט סולושנס לשדרוג מערכות אבטחת המידע שלו

סקיורנט סולושנס, חברת אבטחת המידע והסייבר של קבוצת אמן, תבצע פרויקט לשדרוג מערך אבטחת המידע של המכון למחקרי ביטחון לאומי – INSS. במהלך הפרויקט, שעלותו עשרות אלפי דולרים, יוטמעו פתרונות סינון תוכן, FireWall, פתרון למניעת זליגת מידע ועוד.

במסגרת הפרויקט תטמיע סקיורנט מספר פתרונות אבטחה במערכות המכון כגון מערכת Forcepoint לסינון תוכן, Firewall של Palo Alto ומערכת אבטחת Network Access Control. הפרויקט יכלול גם תחזוקה שוטפת של כלל המערכות בשנה הראשונה. בעזרת המערכות של סקיורנט ה-INSS יוכל להגן בבטחה על המידע שברשותו מאיומי פנים וחוץ, כמו גם על תשתית המחשוב הארגונית. הטמעת המערכות החדשות תאפשר גישה מאובטחת לרשת האינטרנט, גישה בטוחה למערכות השונות של הארגון, וכן בקרה על כלל הפעילויות המרכזיות בתשתית.

לירון קרני

לירון קרני

ה-INSS, המכון למחקרי ביטחון לאומי של ישראל, הוא מכון החשיבה המוביל בישראל ומדורג אחד מחמישים המכונים המובילים בעולם בנושאי ביטחון ויחסים בינלאומיים. המכון מסייע למקבלי ההחלטות בדרגות הגבוהות ביותר, לזהות הזדמנויות מדיניות ולהציע פתרונות יצירתיים לאתגרי הביטחון של ישראל. בין לקוחותיו של המכון ניתן למנות גורמי צבא וממשלה בכירים ואסטרטגים עצמאיים. על כן, ל-INSS יש צורך ביישום אבטחה ברמת התשתית, בהגנה מפני איומי סייבר המגיעים מבחוץ ובמניעת גישה ישירה לתשתיות המכון.

מנהל המכון, תא"ל (מיל.) אודי דקל: "לאור רגישות פעילות המכון והתכנים שבהם הוא עוסק, יש לנו צורך בפתרונות שיספקו את האבטחה הטובה ביותר שהשוק יכול להציע. בחרנו בסקיורנט מקבוצת אמן בשל הניסיון, ההתאמה לצרכיו המיוחדים של המכון ובשל פתרונותיה המובילים".

"אנו גאים שאחד ממכוני החשיבה המובילים בעולם בחר בנו לשדרוג ושיפור מערך אבטחת המידע והסייבר שלו, ובנוסף לפתרונות המובילים אנחנו נספק לו את המעטפת הדרושה". אמר לירון קרני מסיוקרנט סולושנס. "סקיורנט תספק למכון את הפתרונות המתאימים לו כך שיוכל להמשיך ולבצע את עבודתו בראש שקט".

אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), WMS, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, FireEye, Solera Networks,  BackBase ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמוHP  ומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות