<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות אבטחת והאצת האפליקציות מבית Kemp Technologies

Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות אבטחת והאצת האפליקציות מבית Kemp Technologies

חברת ההפצה Cloudway , המייצגת פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות אבטחת והאצת אפליקציות של חברת Kemp Technologies. החברה תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מינוי משווקי משנה.

אורן סבג

אורן סבג

Kemp Technologies מפתחת פתרונות בתחום האצה, ואבטחה ושיפור חווית המשתמש של אפליקציות (Load Balancers). ל- Kemp Technologies למעלה מ- 26,000 הטמעות של פתרונותיה ברחבי העולם. היא מובילה שוק זה באמריקה, אסיה ואירופה. מינוי Cloudway מהווה חלק מהחלטה אסטרטגית להרחיב פעילותה בשוק הישראלי, אשר מהווה פוטנציאל שוק של כ- 5% משוק ה- IT העולמי.

לדברי אורן סבג, מנכ"ל משותף ב- Kemp Technologies, "Cloudway מובילה את החדשנות בתחום ה- ADC ואיזון העומסים עבור יישומים מאז שנת 2000. הפתרונות של החברה מסייעים לעשרות אלפי ארגונים ברחבי העולם להשיג ביצועים גבוהים לסביבות וירטואליות, אפליקציות WEB ויישומים פנים ארגוניים כגון: Exchange, Lync, VDI וכדומה. לחברה מודל תמחור ורישוי תחרותי ביותר הנותן יתרון מובהק במתן פתרון מלא ורחב לחברות אנטרפרייז וגם לסביבות SME.

סבג הוסיף: "הפתרון מסייע להפחית עלויות תחזוקה בזכות מערכת ידידותית מאוד למשתמש והגדרות מותאמות אפליקציה. החברה דורגה על ידי גרטנר כמובילת רביע החזון בזכות ההגדרה שלה את הכיוון שאליו הולך שוק ה- ADC והיא ממוצבת בחמישיה הפותחת של התחום לצד חברות כמו סיטריקס, F5, A10 ו Radware.

Kemp-LogoKEMP Technologies מציגה שילוב נדיר של פתרונות חדשניים בעולם האפליקציות הארגוניות ובמיוחד במעבר שלהם לענן בשילוב מחיר מאוד תחרותי, תכונות המביאות את KEMP  לנצח בלפחות 80% מהדרישות בשוק זה. לאחר מעקב של מעל לשנה אחרי החברה וביצועיה אנו מאוד שמחים על ההזדמנות לייצג את פתרונותיה, אשר מתממשקים ומשלימים את הפתרונות הנוכחיים שמפיצה Cloudway בישראל. אני משוכנע שהשוק הישראלי יידע להעריך את איכות הפתרונות של KEMP Technologies".

אודות Cloudway

Cloudway היא חברת הפצה וייעוץ בתחום הענן המייצגת את פתרונות הדור הבא בתחום הענן והסביבות הנלוות לענן. החברה בוחרת את הפתרונות אשר תומכים במעבר חברות לענן וכן פתרונות אבטחת וניהול ענן ייעודיים. בין הפתרונות שמייצגת החברה: NS1,KEMP Technologies ,Hexatier,CloudLock, ScaleArc, Nakivo ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות