<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Siemens תוכנה לתעשיות יישמה מערך אחסון של Nimble Storage עבור מערך ה- VDI

Siemens תוכנה לתעשיות יישמה מערך אחסון של Nimble Storage עבור מערך ה- VDI

ברק קורן

ברק קורן

סימנס תוכנה (Siemens PLM) הטמיעה פתרון אחסון היברידי של נימבל סטורג'. מערך האחסון של נימבל סטורג' ישמש את סביבת תחנות העבודה הוירטואליות (VDI) של Siemens PLM העולמית, באמצעותן מספקת סימנס ללקוחותיה גישה לשולחן העבודה ואת האפשרות לעבוד על הרשת של Siemens. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים בימים אלו. הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים.

היישום מבוצע כחלק מבחירה גלובלית של חברת סימנס בנימבל סטורג' עבור מערך ה- VDI העולמי של הארגון. לסימנס היה צורך לשפר את ביצועי המכונות הוירטואליות בעבודה השוטפת ובמיוחד לקצר את זמן ה- Log on של המשתמשים שהיה ארוך. לאחר שהארגון בחן פתרונות איחסון רבים, נבחרה הטכנולוגיה  של נימבל סטורג' עם המוצר ההיברידי כמתאים ביותר לסימנס תוכנה לתעשיות. הפתרון שהוטמע שיפר את חווית המשתמש באופן דרמטי, זמני ה- Log on של לקוחות הקצה  השתפרו ב-40% בהשוואה למה שהיה, תהליכים עובדים מהיר יותר ותחנות הקצה מוצגות בפני המשתמשים בצורה מהירה יותר. כיום למעלה מ-200 מכונות וירטואליות משתמשות בפתרונות האחסון של נימבל סטורג' בסימנס והסביבה נמצאת בגידול מתמיד.

פתרון האחסון של נימבל סטורג' מספק זמני תגובה של פחות מ-1 מילי שניה בממוצע וקצב של 50,000 קריאות וכתיבות לדיסק בשניה (IOPS). הפתרון כולל את מערכת הניהול והתמיכה InfoSight של נימבל סטורג', מערכת המבוססת ענן ומאפשרת ללקוחותיה ניהול קל ונוח, ויכולת חיזוי להתנהגות המערכת בעתיד ועל סמך זה יכולת קבלת החלטות טובה יותר.

Siemens PLM הינה אחת מחברות פיתוח התוכנה המובילות בעולם. החברה מונה כ-15,000 עובדים ושייכת לחטיבת התעשייה של Siemens העולמית. Siemens PLM מפתחת תוכנה לרובוטיקה וסימולציה ובין לקוחותיה נמנים מפעלי הרכב, התעופה והמספנות המובילים בעולם.

ברק קורן מהנדס מערכות בכיר ב-Siemens תוכנה לתעשיות: "בחרנו בנימבל סטורג' כי חיפשנו פתרון שיספק לנו שדרוג משמעותי בביצועי מערכות ה-VDI של הארגון, סביבה אשר נחשבת בכל ארגון לצרכנית גדולה של משאבים וגורמת לבעיות ביצועים. הפתרון של נימבל סטורג' סיפק בדיוק את מה שהיינו צריכים. נימבל סטורג' יודעת לנצל בצורה טובה את האחסון בדיסקים ולשלב אותו עם ה-SSD בצורה המיטבית. הטכנולוגיה של נימבל סטורג' מאשפרת לנו לקבל ביצועים גבוהים תוך כדי שמירה על זמני תגובה קצרים, יכולת גידול באופן פשוט ללא החלפת כל פתרון האחסון, יכולת הגנה מתקדמת על הנתונים ושטח רצפה נמוך. היכולת של נימבל סטורג' לנצל את חוכמת ההמונים בעזרת מערכת הניהול INFOSIGHT נותנת לנו את האפשרות לבחון את ביצועי המערכות שלנו בהשוואה לממצוע העולמי".

כפיר שפיר, מנהל מכירות ישראל בנימבל סטורג': "נימבל סטורג' גאה שחברה בסדר גודל של Siemens בחרה בטכנולוגיה שלה, כפתרון האחסון למערך ה-VDI העולמי שלה. החדשנות שנימבל סטורג' מביאה עימה מספקת את היכולות הנדרשות ל-Siemens PLM לשפר את חווית המשתמשים בסביבת ה-VDI הקיימת שלה ולהתרחב בעתיד באופן קל ופשוט. ההתקנה ב- Siemens PLM עברה בצורה חלקה ובוצעה וזאת ללא הפרעה לפעילות השוטפת של המשתמשים, כל זאת בפיקוח הצוות שלנו ושל סימנס תוכנה לתעשיות".

אודות Nimble Storage

Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 8,000 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק. Nimble Storage פועלת בישראל באמצעות שותפיה העסקיים, ביניהם: וואן1 טלדור וTERA SKY-.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות