<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > CodeOasis תשווק את פתרונות הזיהוי של Okta בישראל

CodeOasis תשווק את פתרונות הזיהוי של Okta בישראל

CodeOasis תשלב את פתרונות הזיהוי ואימות המשתמשים של  Okta בפיתוחי ממשקים מבוססי web לארגוני B2B ו – B2C

חברת יוניקלאוד (UniCloud), מקבוצת יוניטסק, המייצגת בלעדית בישראל את Okta, ספקית הזיהוי ואימות המשתמשים באפליקציות ארגוניות מבוססות ענן, מכריזה על הסכם שיתוף פעולה עם  CodeOasis, המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע.  במסגרת ההסכם CodeOasis תשלב את פתרונות Okta במערכות התוכנה שהיא מפתחת לארגוני B2B ו – B2C.

אמיר גולן

אמיר גולן

Okta מציעה כיום את פתרון Okta Identity Management Platform המאפשר לארגונים לנהל הרשאות גישה ושמירה על המידע הרגיש, באמצעות זיהוי ואימות משתמשים חיצוניים כגון אתרי מסחר אלקטרוני, פורטלים, אפליקציות מובייל ועוד, בצורה יעילה ופשוטה תוך שמירה על חווית משתמש נעימה.

"מדובר בחיבור טבעי בין שתי החברות, לאור העובדה כי CodeOasis נחשבת לאחת החברות המובילות בפיתוח מערכות מבוססות web, Mobile וממשקים ארגוניים שונים", מסר אריה גליקמן, מנכ"ל יוניקלאוד. "שיתוף פעולה זה עם CodeOasis, כשחקן מוביל בתחום, מהווה שלב חשוב בתהליך חדירתה של Okta לישראל ואנו מצפים לעבוד יחד כדי להטמיע את פתרון ה –Identity Management Platform  בקרב ארגונים מובילים בישראל ולאפשר לנהל את אימות משתמשים וזהויות בצורה יעילה ופשוטה".

הפתרון של Okta מאפשר ניהול זהויות של מערכות מורכבות, הן מבוססות הענן והן מבוססות on-premise,   מנקודת גישה אחת בלבד (SSO) באמצעות סיסמא אחידה, תוך יצירת אמצעי אימות גבוהים יותר לאפליקציות הקריטיות.  בצורה כזו ניתן ליצור סביבה בטוחה יותר תוך שמירה על חווית לקוח טובה ובטוחה יותר.

לאחרונה פרסמה גרטנר את מחקר "ריבוע הקסם" השנתי שלה בתחום ניהול זהויות וגישה כשירות (IDaaS) ממנו עולה כי מובילת השוק היא חברת Okta כאשר בפער ניכר מאחוריה מדורגת מיקרוסופט.

 אמיר גולן, מנכ״ל משותף, CodeOasis, אמר: "שיתוף הפעולה שלנו עם Okta מהווה חלק מן הקו האסטרטגי של CodeOasis, לשווק מוצרים מובילי שוק, על מנת להרחיב את סל הפתרונות ולהביא ערך מוסף ללקוחות שלנו."

"ניהול זהויות ואימות משתמשים בממשקי web מעלה שורה של אתגרים, ביניהם: שאלות של אבטחת מידע, מעבר שקוף בין מערכות והתמודדות עם עומסים. הדוגמא האקטואלית הטרייה לכך היא הקריסה של הפוקימון גו אך לפני מספר שבועות. המשחק אמנם הגיע בפרק זמן קצר מאד למיליוני משתמשים בעולם,  אך לא עמד בעומס ושחקנים רבים לא הצליחו כלל להתחבר לשרתי החברה. עם Okta, המציעה  יתכן ופתרון ניהול זהויות היה יכול למנוע או להקל על האירוע," הוסיף גולן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות