<
יום שבת , פברואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Prodware ישראל הובילה את שדרוג את מערכת ה- CRM Dynamics של Leverate; היקף הפרויקט נאמד בכמיליון שקל

Prodware ישראל הובילה את שדרוג את מערכת ה- CRM Dynamics של Leverate; היקף הפרויקט נאמד בכמיליון שקל

Prodware ישראל הובילה את שדרוג מערכת Dynamics CRM של חברת Leverate מ- Microsoft Dynamics CRM 2011 לגרסת 2015. העבודה ארכה כתשעה חודשים, העלייה לאוויר הייתה בסוף יולי והיקף הפרויקט נאמד בכמיליון שקל.

Leverat

יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור

יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור

e, חברה המספקת פתרונות למוסדות פיננסים ולברוקרים בתחום המסחר במטרה לסייע להם להגדיל את הרווחים ולהקטין את הסיכון, החליטה לשדרג את מערכת ה- CRM במטרה לספק ללקוחותיה מערכת מהירה יותר הפועלת בצורה חלקה. ל- Leverate למעלה מ- 1,400 משתמשים ב- 75 חברות שונות שלכל אחת יש מערכתCRM  ייעודית.

אחד היתרונות המייחדים את הפרויקט הוא פיתוח של כלי אשר ניתח את משמעויות המיגרציה מגרסת Dynamics CRM 2011 ל-2015. הכלי אשר פותח על ידי Prodware ישראל בשיתוף עם מיקרוסופט, איפשר לחברה לבצע את תהליך השדרוג בצורה מדויקת ויעילה, ללא פגיעה בעבודה השוטפת של החברה ובשקיפות מלאה. Prodware   השתמשה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת להקנות לכלי יכולת הסבת נתונים מלאה ללא השבתות מיחשוב.

גיא פז, מנהל מחלקת ה- IT ב- Leverate: "Dynamics CRM היא מערכת ה- CRM הנפוצה בעולם וככזאת היא נהנית מרמת עדכון מאד גבוהה, המבוססת על משובים ועל ניסיון של מיליוני משתמשים, ממגוון מגזרים ברחבי העולם. זו אחת הסיבות העיקריות מדוע בחרנו מלכתחילה לעבוד עם Dynamics ולהפיק תועלת מאופייה הדינמי של המערכת, הנשענת על ניסיון עצום ומגוון כל כך."

"העבודה עם Prodware ישראל הייתה חוויה בפני עצמה. החברה הפגינה מקצועיות רבה, יעילות ומתודולוגית עבודה יוצאת דופן. השימוש בכלי שפיתחה Prodware במיוחד לפרויקט זה הוכיח את עצמו ואפשר לכולנו לבצע שדרוג בראש שקט ומבלי שהלקוחות יחושו בדבר" הוסיף גיא.

גרגורי זבליוק, מנהל פרויקטים בכיר, Prodware ישראל: "בעוד ש- Leverate הייתה אחראית על הפונקציונאלית של המערכת החדשה, תפקידינו היה להכין את תהליך השדרוג ומיגרציית הנתונים כך שיעשה בצורה שקטה וחלקה ללא השבתות מחשוב ומבלי לפגוע במהלך השוטף של העבודה ב- Leverate."

אודות Leverate

Leverate הינה חברה טכנולוגיה המפתחת מגוון רחב של פתרונות ושירותים בתחום המסחר המאפשרים לברוקרים ולמוסדות פיננסים להפחית סיכון ולהגדיל רווחים. החברה מחויבת ללקוחותיה בשני אופנים: האחד הינו פיתוח פתרונות ושירותים תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, והשני הינו שירות אמין ומקצועי 24 שעות ביממה לכל מוצריה.
Leverate רואה בעובדיה את הנכס הגדול ביותר שלה. החברה שומרת ומטפחת את המשאב האנושי שלה ודואגת להתאים את עצמה לסביבה המשתנה.
בשנת 2014, Leverate דורגה במקום ה-8 בדירוג 50 חברות הטכנולוגיה בצמיחה מהירה ביותר בישראל, ובמקום ה-48 בדירוג 500 חברות הטכנולוגיה בצמיחה מהירה ביותר באזור EMEA של Deloitte. Leverate ממשיכה לצמוח, לפתוח סניפים ברחבי העולם ולהציב אתגרים חדשים במטרה להמשיך לספק ללקוחות החברה את הטכנולוגיה הטובה והמתקדמת ביותר.

אודות Prodware

Prodware הינה חברת ציבורית בינלאומית (Euronext: ALPRO) המתמחה ביישום והטמעת מערכות מידע מבוססות ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט. ל- Prodware ניסיון רב אשר נצבר באמצעות למעלה מ- 1,250 פרויקטים ברחבי העולם. Prodware הינה שותף ה- Dynamics הגדול של מיקרוסופט ב EMEA, וחברה קבועה בעשר השנים האחרונות במועדון ה- Inner Circle  היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופטDynamics  בעולם, כאות הצטיינות על הישגים מתמשכים. ל- Prodware   מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט.

Prodware ישראל היא שותף ה- Dynamics הגדול ביותר של מיקרוסופט בשוק הישראלי ומפיצה בלעדית של מערכות ERP של מיקרוסופט המותאמות לשוק הישראלי. Prodware מעסיקה  בישראל למעלה מ- 150 מומחים בתחום אינטגרציית מערכות מידע, ניהול קשרי לקוחות, ERP, SharePoint, Enterprise mobility, תשתיות ענן ואבטחת מידע. Prodware מנוהלת בישראל על ידי יוסי חיימוב. בין לקוחות Prodware שיישמו מערכות ERP: דוראד, ISS ישראל, 888 , H&M, הולמס פלייס, פוינטר, פקר פלדה, חד אסף, סודקסו, דליה אנרגיה, בקרה גבע, סופלקס, א.ר.י כפר חרוב ועוד. לקוחות Prodware שיישמו מערכות CRM: AIG, Teoco, לאומי קארד, משרדי ממשלה (שב"ס, משרד הבריאות, המשרד לקליטת עלייה,), עיריות ת"א ור"ג, איקאה, טבע, אלדן, נ.ת.ע, כתר, להבות, מאיר, אקסלנס, בינת ועוד. לאתר החברה: www.prodware.co.il לאתר מוצרי CRM: www.crm-appstore.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות