<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות גיבוי ושחזור למערכות VMware ו- AWS  של חברת Nakivo

Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות גיבוי ושחזור למערכות VMware ו- AWS  של חברת Nakivo

אורן סבג

אורן סבג

חברת ההפצה Cloudway, המייצגת ומפיצה בישראל פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות הגנת הנתונים, הגיבוי והרפליקציה של חברת Nakivo . Cloudway תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מינוי משווקי משנה. מינוי Cloudway מהווה חלק מהחלטה אסטרטגית להרחיב פעילותה בשוק הישראלי אשר מונה כבר עשרות לקוחות בישראל ומהווה פוטנציאל שוק של כ- 5% משוק ה- IT העולמי.

Nakivo מפתחת פתרונות בתחום הגיבוי והשכפול למערכות מבוססות שרתים וירטואליים של VMware ולשרתים וירטואלים המאוחסנים בבענן של אמזון ווב סרוויסס (AWS).היא מהווה שותף Elite בתכנית השותפים הטכנולוגיים של VMware. ל- Nakivo Backup & Replication  למעלה מ- 14,000  לקוחות המשתמשים  בפתרונותיה ברחבי העולם. Naviko רושמת שיעורי גידול חדים בשנים האחרונות.

לדברי אורן סבג, מנכ"ל משותף ב- Nakivo Backup & Replication , Cloudway מובילה את החדשנות בתחום הגיבוי והשכפול למערכות וירטואליות.    Nakivo הינו הפתרון המשלב גיבוי ושחזור במוצר אחד עבור התאוששות מהירה של ה-VM הפועלים על שרתי ESX VMware. ארגונים יכולים להפיק תועלת מפתרון אחיד עבור גיבוי ושחזור יחד על מנת להגן על מכונות וירטואליות מפני כשל חומרה ותוכנה ונזקי תוכנות כופר. Nakivo מותאם במיוחד עבור VMware ומציע את הפתרון המוביל בעולם בקלות התקנה, הגדרה ושימוש, וזאת על מנת לספק פתרון מהיר, יעיל וזול משמעותית. עלות המוצר, ההטמעה והתחזוקה מביאים את Nakivo להיות הפתרון המשלב מקסימום עלות תועלת הנמצא כיום בשוק.

סבג הוסיף: "הפתרון מסייע להפחית עלויות תחזוקה בזכות מערכת ידידותית מאוד למשתמש.. כמו כן ,למוצר יכולות דחיסה גבוהות. על ידי שימוש ב- Global Data Deduplication ניתן לחסוך מקום באופן משמעותי בשרת האחסון. לקוחות המוצר נהנים גם ממחיר תחרותי ומהעלות התפעולית הנמוכה שלו ולמעשה הפתרון מהווה גם חלופה לחברות כגון Veeam ואחרות".

Nakivo Backup & Replication  מציגה שילוב מושלם בין הצרכים של הארגונים כיום בהתחשב בלתקציב ה- IT שלהם. Nakivo נותן מענה שמתאים לארגונים קטנים וגדולים כאחד. לאחר מעקב חצי שנתNakivoLogoי אחרי החברה האמריקאית וביצועיה אנו מאוד שמחים על ההזדמנות לייצג את פתרונותיה, אשר מתממשקים ומשלימים את הפתרונות הנוכחיים שמפיצה Cloudway בישראל. אני משוכנע שהשוק הישראלי יידע להעריך את איכות הפתרונות של Nakivo Backup & Replication "/

אודות Cloudway

Cloudway היא חברת הפצה וייעוץ בתחום הענן המייצגת את פתרונות הדור הבא בתחום הענן והסביבות הנלוות לענן. החברה בוחרת את הפתרונות אשר תומכים במעבר חברות לענן וכן פתרונות אבטחת וניהול ענן ייעודיים. בין הפתרונות שמייצגת החברה: NS1,Nakivo ,Hexatier, ScaleArc, Kemp technologies ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות