<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > מיטב דש השיקה אתר חדש בפיתוחה של מטריקס דיגיטל

מיטב דש השיקה אתר חדש בפיתוחה של מטריקס דיגיטל

היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי ש"ח

מטריקס דיגיטל, זרוע הדיגיטל של מטריקס, סיימה בימים אלו פרויקט לפיתוח אתר אינטרנט חדש לבית ההשקעות מיטב דש. האתר רספונסיבי ובנוי על מערכת המבוססת קוד פתוח- Umbraco בטכנולוגיית NET. כמו כן בוצע מהלך להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות, על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות). עלות הפרויקט, שעלה לאוויר לאחרונה, נאמדת במאות אלפי ש"ח.מטריקס (1)

האתר החדש של בית ההשקעות מציג חדשנות וקידמה תוך שימוש קל ונוח. מהאתר ניתן להיכנס לניהול החשבון האישי, להירשם לחשבון האישי  וכן למצוא בו מידע על כל המוצרים השונים של מיטב בתחומי הפנסיה, הגמל, ההשתלמות ומידע רב אודות חברות הבת של מיטב דש כמו כן ניתן להירשם לניוזלטר, למצוא שאלות ותשובות , לשוחח עם נציג, להוריד את כל הטפסים הרלוונטיים וליצור קשר בכל הערוצים לרבות פייסבוק ו- YouTube. כל זאת לצד חווית משתמש חדשנית ואינטואטיבית. באתר ניתן למצוא מאות כתבות תוכן  המציגות סקירות כלכליות וחומר רב אשר הומרו ע"י מטריקס דיגיטל בצורה ממוכנת  מהמערכת הישנה של מיטב דש למערכת החדשה, כך שיהיה נוח למשתמשים לגשת אליהן. בנוסף, פיתחה מטריקס דיגיטל תוכנית המציגה בצורה דינאמית וגרפית  דפי תשואות לכל מוצרי מיטב דש.

האתר החדש בנוי על מערכת תוכן חזקה ואינטואטיבית, בעלת ארכיטקטורה פשוטה וקלה לשימוש הן למפתחים והן למשתמשי הקצה. תשתית האתר החדש נותנת מענה נוח ופשוט להרשאות ומידור של מזיני התוכן. כמו כן מאפשרת המערכת הזנת תוכן על ידי מספר רב של משתמשים בו זמנית, תמיכה בכל סוגי המדיה ופרסום קל של תכנים

גיל צבר, סמנכ"ל מערכות מידע מיטב דש מציין כי "במסגרת האסטרטגיה הדיגיטלית שלנו היה לנו צורך באתר חדש ומתקדם שיאפשר ללקוחותינו חוויה ידידותית ונוחה לפי המסך המועדף על הלקוח. מטריקס דיגיטל, בשיתוף השפה הגרפית של חברת NG SOFT, עשו עבודה מצוינת ובזמן קצר, האתר החדש נותן לנו וללקוחותינו אפשרויות רבות המשפרות משמעותית את העבודה ואת רמת השירות שמיטב דש מספקת ללקוחותיה".

דליה רובינסון

דליה רובינסון

דליה רובינסון, סמנכ"ל, מנהלת חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות אומרת כי "כאשר מיטב דש בחרו בנו להקמת האתר החדש, ידענו שנצטרך לספק משהו יחודי, וזאת אכן התוצאה. המערכת מבוססת קוד פתוח ולכן גמישה לשינויים, קלה לשימוש ומונגשת לבעלי מוגבלויות על פי התקנות החדשות. מטריקס דיגיטל שמחה להשיק אתר לאחד מבתי ההשקעות הגדולים בישראל ולספק לו את המענה המושלם לצרכיו".

אודות מטריקס:

מטריקס, המעסיקה כ- 7,650 מקצועני ,IT מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי ה- IT בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2015 הגיע לכ- 2.3 מיליארד ש"ח.

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים,הייטק, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. הייחודיות של מטריקס באה לידי ביטוי ביישום טכנולוגיות התומכות ומעצימות את הפעילות העסקית, ביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, וביכולת לצפות קדימה אל הטכנולוגיות המבוקשות של העתיד. למטריקס התמחות ייחודית בפתרונות למגזר הפיננסי וכיום כשליש מפעילות החברה הינה במגזר זה בישראל ובארה"ב בתחומים כגון: מערכות ליבה בנקאיות, פתרונות דיגיטל, CRM,  ניהול סיכונים פיננסים, פתרונות סייבר, מניעת הונאות, BI ומחסני נתונים ועוד. לצד פעילותה העניפה עם חברות וארגונים קטנים ועד ארגונים גדולים,  הקימה מטריקס זרוע עסקית ייחודית תחת השם 8300 המספקת סל של שירותים ופתרונות עבור חברות סטארט אפ והייטק במודלים המתאימים גם לחברות צעירות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות