<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > Microstrategy משיקה את גרסה 10.5

Microstrategy משיקה את גרסה 10.5

Microstrategy, המספקת פתרונות End-to-End לניתוח נתונים ומיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן, משיקה גרסה חדשה לתכנה אותה היא מציעה. הגרסה החדשה מאפשרת ללקוחות למנף את השימוש במידע הארגוני שלהם ומקל על פעילות האנליטיקה בכל פתרונות מיקרוסטרטג'י.

%d7%90%d7%a1%d7%a3-%d7%a9%d7%a4%d7%a8-1גרסה 10.5 משדרגת את פתרון Microstrategy ומספקת מגוון שיפורים – מגדילה את היכולות האנליטיות של הפתרון ומאפשרת מענה קל לרצונות הלקוחות; מספקת נקודות חיבור חדשות שמאפשרות למשתמשי הקצה גישה ליותר מקורות מידע; שדרוג השירות שנותן הפיתרון על ידי תמיכה ב-Microsoft SQL Server 2016, MongoDB 3.2 ו-Cloudera5.8. בנוסף, מספקת הגרסה החדשה שדרוגים לאינטגרציה עם Spark SQL ו-Google Big Query וכך מגדילה את הגישה למידע משרתים אלו.

Microstrategy מאפשרת ללקוחותיה בעולם להישאר רלוונטיים על ידי שימוש ביכולות BI לשיפור השירות, חווית הלקוח ושדרוג מערך התפעול. הפתרון מבצע אנליטיקה מתקדמת כדי להתאים בצורה פרוקאטיבית את הנתונים להצגתם וניתוחם על מנת לקבל החלטות עסקיות מושכלות. הוא מאפשר לכל בעלי התפקידים השונים (הלקוחות הארגוניים ולקוחות הקצה) לקבל גישה למידע חיוני כגון מכירות, מלאי, מיקומים, כדאיות ועוד בעזרת אפליקציות יעודיות בעולם הדיגיטל וכן באמצעות ה-web או ממשק ייעודי. על ידי כך הם יכולים לקבל החלטות בצורה מהירה ובטוחה יותר. MicroStrategy מאפשר BI Self Service, ניתוחי Big Data, ויזואליה ועוד.

אסף שפר, מנהל פעילות מיקרוסטרטג'י בקבוצת אמן: "הגרסה החדשה של Microstrategy מציבה את הפתרון כמוביל בתחומו. היא מאפשרת ללקוחות לעשות שימוש טוב יותר במידע הארגוני שלהם וכך לשפר משמעותית את רמת השירות שהם מספקים".

 אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1200 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, UX, Big Data, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות