<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > הפתרון המהפכני שיהפוך את התוכנה שלכם לשקופה JFrog חושפת את Xray

הפתרון המהפכני שיהפוך את התוכנה שלכם לשקופה JFrog חושפת את Xray

 

חברת JFrog הישראלית, המפתחת תשתית גלובלית להאצת תהליכי ניהול, אחסון והפצת תוכנה, מכריזה על השקת – JFrog Xray, פתרון חדשני, יחיד מסוגו, שפותח כדי לזהות את כל החלקים של רכיבי תוכנה, בעיות שקיימות בהם והתלויות וההשפעות ההדדיות ביניהם.

שלומי בן חיים

שלומי בן חיים

Xray סורק ומתריע על בעיות בזמן אמת בכל סוג של רכיב בינארי שאי פעם נעשה בו שימוש, בכל טכנולוגיה באשר היא. Xray מאתר שינויים או בעיות המשפיעות על סביבת הפיתוח והייצור, כגון: שימוש ברכיבים מיושנים, רכיבים עם בעיות אבטחה, רכיבים עם בעיות רישוי ועוד.

שלומי בן חיים, מייסד ומנכ"ל JFrog, אומר: "תגובות השוק ל-JFrog Xray מדהימות. אנחנו גאים ושמחים לאפשר ליותר ויותר ארגונים להינות מהטכנולוגיה פורצת הדרך, שמאפשרת שקיפות רדיקאלית למגוון ענק של רכיבים בינאריים. זהו המוצר היחיד כיום בשוק, שמעבר לאיתור והתראה על בעיות, מאפשר הצגה ברורה של גרף המרכיבים התלויים בגורם הבעייתי. אין לי ספק שלמאפיינים הייחודיים של Xray תהיה תרומה משמעותית הן לאיכות והן למהירות של יצור התוכנה בעולם."

כך, JFrog Xray נותן מענה לאתגרים איתם מתמודדים ארגונים רבים בעולם התוכנה של ימינו, בו קצב ומהירות חיוניים להצלחה, עולם בו כמות רכיבי התוכנה (Binaries) הולכת וגדלה בקצב מואץ ואיתה גדלה גם המורכבות הכרוכה בתהליכים השונים.

JFrog Xray מציע פתרון אוניברסלי אוטומטי, הסורק באופן תמידי את כל שכבות רכיבי התוכנה. המוצר מאפשר אינטגרציה (באמצעות REST API) עם כלל המערכות שקיימות כיום בארגונים ומהווה אמצעי קריטי למניעת "אסונות פיתוח" ולשמירה מתמדת של איכות התוכנה.

JFrog Xray זמין כעת ב- https://www.jfrog.com/xray/free-trial.
וובינר מיוחד יתקיים ב-14 ביולי. הסמינר נגיש ב-http://bit.ly/23gL143.

אודות JFrog

חברת JFrog הינה חברת סטארט-אפ ישראלית בצמיחה מואצת, המספקת תשתית גלובלית לניהול, אחסון והפצת תוכנה מקצה לקצה. לחברה למעלה מ 2,500 לקוחות, 60 אלף התקנות  ומיליוני מפתחים ומהנדסי DevOps ברחבי העולם אשר נשענים על התשתית המובילה של JFrog, לניהול, אחסון והפצת תוכנה. באמצעות מוצרי החברה: Artifactory מנהל מאגרי ספריות תוכנה, Bintray פלטפורמה לאחסון, הפצה, הורדה, קידום ושיתוף תוכנה ו – Mission Control מערכת לניהול, שליטה ובקרה בזמן אמת לסביבות הפיתוח, הפצה, והצריכה העולמיות של חבילות תוכנה בארגון, הציבה JFrog סטנדרט חדש בעולם התוכנה. בין לקוחותיה של JFrog נמנות החברות המובילות בעולם, ביניהן: Amazon, Google, LinkedIn , Netflix, Tesla, Cisco, Oracle, Adobe ו VMware. החברה הוקמה בשנת 2008 ע"י שלומי בן חיים (CEO), יואב לנדמן (CTO) ופרד סימון (Chief architect). החברה בבעלות פרטית, פועלת ממשרדיה בישראל, קליפורניה וצרפת. עוד אודות החברה באתר הבית: www.jfrog.com החברה מתכננת לגייס בחודשים הקרובים כ-70 עובדים נוספים במגוון נרחב של תפקידים, וביניהם JAVA Developers, Architect, DevOps, Release Engineers, inside Salesוכתבים טכניים. פרטים מלאים ואת רשימת המשרות הפתוחות המלאה  ניתן למצוא בjoin.jfrog.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות