<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > SUSE מינתה את אינוקום מקבוצת אמן כחברת ההפצה של פתרונות הלינוקס שלה בישראל

SUSE מינתה את אינוקום מקבוצת אמן כחברת ההפצה של פתרונות הלינוקס שלה בישראל

SUSE הודיעה לאחרונה על חזרתה לשוק הישראלי והשקעה גדולה בהקמת מערך שיווק, מכירות ותמיכה בישראל

SUSE, החברה המובילה בעולם בפיתוח ותמיכה במערכות מבוססות לינוקס לסביבות קריטיות בארגונים, מינתה את חברת אינוקום כמפיצה של פתרונותיה בישראל.

תומר פרי

תומר פרי

SUSE הכריזה לאחרונה על פתיחה מחדש של הסניף שלה בישראל וגייסה לשירותיה כמה מבכירי קהילת הלינוקס והסייבר בישראל להוביל את הפעילות. המינוי של אינוקום בוצע כחלק מההשקעה הגדולה הצפוייה בתקופה הקרובה בשוק הישראלי, הן בפעילות השיווק והמכירות והן במרכז פיתוח שצפוי לקום בישראל.

SUSE היא המפתחת של פלטפורמת הלינוקס – SuSE Linux Enterprise Server וכן פתרונות כגון: Live update לביצוע עדכונים בזמן אמת למערכות חיות ללא צורך בביצוע אתחול, OpenStack ארוזה בתוך סביבת הענן המאפשרת להקים ענן פרטי בטווחי זמן קצר, VR Storage, המאפשרת לנהל את אחסון המידע המבוזר בין שרתים ומחשבים שונים בארגון באופן מרוכז ומסודר, כלי ניהול עוצמתיים ועוד.

דורון אופק, מנכ"ל  SUSE ישראל: "חברת SUSE  ישראל מברכת את אינוקום מקבוצת אמן על כך שבחרה להצטרף ולהיות המפיצה של SUSE בישראל. אנחנו ב-SUSE עושים לילות כימים כדי לספק ערך מוסף איכותי ללקוחות שלנו, ואנחנו רואים כתוצאה מכך גדילה בתוצרת הלקוחות. אנחנו משוכנעים שאינוקום גם כן רוצה להביא לחיסכון ולשיפורי ביצועים אצל חברות אנטרפרייז, ולכן שיתופי פעולה שכאלו יצעיד את הלקוחות קדימה".

לדברי תומר פרי, מנכ"ל חברת אינוקום, "SUSE הוא מותג מוביל וידוע בתחום הקוד הפתוח ואנו גאים כי נבחרנו להפיצו בישראל. הפתרונות של SUSE לעולם הקוד הפתוח,  התמיכה והשירות הופכים את SUSE לפתרון חזק ותחרותי עבור ארגונים גדולים שזקוקים למערכות חזקות, יציבות, מאובטחות וסקלביליות".

פרי הוסיף כי "אינוקום נמצאת בתנופת גידול וחתמה לאחרונה עם חברות מובילות בתחומן, אשר סומנו כבעלות שיעורי צמיחה גבוהים בעולם אבטחת המידע וניהול תשתיות IT. החתימה עם SUSE מהווה חלק מאסטרטגיית הצמיחה של אינוקום".

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות