<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > BIG DATA & BI Analytics > Dell EMC מציגה מגוון מוצרים ופתרונות IT חדשים לארגונים

Dell EMC מציגה מגוון מוצרים ופתרונות IT חדשים לארגונים

חברת Dell EMC מודיעה היום על שורה חדשה של מוצרים, פתרונות ומודלי צריכה שנועדו לסייע ללקוחות לשנות את ה-IT שלהם, בדרכם להפוך לעסק דיגיטלי.

Dell OptiPlex 7040 Micro desktop, codename Swordfish next to a pencil holder to demonstrate the small size in the desktop.

Dell OptiPlex 7040 Micro desktop, codename Swordfish next to a pencil holder to demonstrate the small size in the desktop.

השיבוש הדיגיטלי מזעזע את כל סוגי הארגונים בכל התעשיות. במחקר של Dell Technologies, שנערך לאחרונה, כמחצית (48%) מהמנהיגים העסקיים העולמיים של ארגונים בינוניים עד גדולים העידו כי הם לא יודעים איך התעשייה שלהם תיראה בעוד שלוש שנים. הם מסכימים שהתקדמות למודל של ענן, הרחבת יכולות פיתוח תוכנה ותמיכה בחדשנות מהירה והפקת תובנות עמוקות יותר מנתונים הן אסטרטגיות המפתח לטרנספורמציה דיגיטלית. עם זאת, חברות נאבקות לפתח את מרכזי הנתונים שלהן, 69% מהנסקרים העידו שהם דורכים במקום בגלל ריבוי יתר של יישומים מסורתיים. הם מאותגרים עם הפחתת הפריסה וההוצאות במקביל להבאת מערכות למצב עדכני. מוצרים ופתרונות חדשים שהוכרזו ב-Dell EMC World נועדו לסייע לארגונים להאיץ את הטרנספורמציה ולשלוט בעלויות המהלך.

לדברי דיויד גולדן (David Goulden), נשיא קבוצת פתרונות תשתית ב-Dell EMC: "כדי להבטיח שהשוק שלהם לא ייחטף כמו במקרים של Uber, AirBNB וטסלה, ארגונים כיום חייבים לפצוח בטרנספורמציה דיגיטלית. על מנת להצליח לממש את עתידם הדיגיטלי, אנו מאמינים כי הרוב המכריע של הארגונים יבצע שינויים ב-IT באמצעות אסטרטגית ענן היברידית. הצעד 'בלי חרטות' הראשון הוא לבצע מודרניזציה של מרכז הנתונים שלהם באמצעות התשתית המשולבת המתקדמת ביותר, שכוללת שרתים, אחסון, הגנה על נתונים וטכנולוגיות סייבר מקוונות, אם למנות כמה מהמרכיבים. אנו משיקים כעת שורה של מוצרים ופתרונות חדשים שנוצרו כאבני הבניין עבור המשימה הזאת".

 הכרזות מDell EMC World:

  • Dell EMC הודיעה על הרחבת פורטפוליו התשתית המשולבת המוביל שלה באמצעות אינטגרציה עם שרתי PowerEdge אל מכשירי VxRail ותשתית היפר-משולבת VxRack System 1000 (HCI). 
  • Dell EMC הכריזה על מודול תובנות האנליטיקס החדש שיתן מענה לכל צרכי התוכנה, החומרה והשירותים להקים סביבה עבור אנטליטיקס לביג דאטא וכן לאפליקציות ענן ילידיות בתוך ימים במקום שבועות.
  • Dell חושפת את פורטפוליו ה-Endpoint Data Security and Management שלה, המכיל טכנולוגיות מ-Dell, שירות Mozy של Dell, של RSA ו-VMware AirWatch, ומציע הגנה על נתונים, גיבוי והתאוששות, אבטחת זהות, מניעת איומים ותגובה מתקדמת, ויכולות ניהול יישומים במכשירי קצה.
  • Dell EMC הודיעה על חבר חדש במשפחת המוצרים Isilon, שמשלב את הביצועים הגבוהים של טכנולוגיית פלאש עם פלטפורמת NAS סקייל-אאוט מס' 1 בתעשייה. Dell EMC Isilon All-Flash נועד לסייע לארגוני IT לבצע מודרניזציה של התשתית שלהם ולספק יכולות של עסק דיגיטלי.
  • Dell EMC הודיעה על עדכונים בפלטפורמת Dell EMC Elastic Cloud Storage (ECS), עם תמיכה חדשה עבור שרתי Dell EMC PowerEdge. ה-ECS0 נבנה באופן ייעודי לעזור לעסקים לנווט במעבר לכלכלה דיגיטלית יותר ויותר, עם מודלים צריכה מרובים ו-TCO נמוך ב-60% מאחסון ענן ציבורי.
  • Dell EMC הודיעה על גרסה חדשה מוגדרת-תוכנה של הגנת אחסון Dell EMC Data Domain שמספקת עלייה פי 6 בסקלסיליות ותמיכה בשרתי Dell EMC PowerEdge, לצד עדכוני תוכנה מאופשרי-ענן כדי לסייע ללקוחות מכל הגדלים להבטיח הגנה על יישומים ונתונים במרכז הנתונים המודרני.
  • Dell EMC הודעה ששישפרה את יכולות מערכי האחסון מסדרת SC (לשעבר Compellent) המוכחת לשוק-הביניים על ידי התאמתם לאינטראופרביליות עם הפורטפוליו העולמי מוביל בעולם של ניהול אחסון, ניידות והגנת מידע, שהיו זנינים עד כה רק ללקחות EMC.
  • Dell EMC הכריזה על הזמינות של OpenScale Payment Solutions מ-Dell Financial Services, שפותחו להקיף מגוון רחב של מוצרים ופתרונות של Dell EMC. ה-OpenScale Payment Solutions מספק אפשרויות צריכה גמישות, כדי לעזור ללקוחות להרחיב את זמינות הטכנולוגיה עם ביקוש ה-IT.
  • Dell EMC הודיעה על הצצה מוקדמת לתוכנית ערוצי השותפים החדשה שרבים חיכו לה. תוכנית השותפים של EMC Dell מספקת הזדמנות עסקית חסרת תקדים לשותפים, ומחזקת את מחויבותה של Dell EMC לערוץ. אסטרטגיית התוכנית החדשה, שנבנתה על שלושה עקרונות – להיות פשוטה, צפויה וריווחית – מבטיחה שלשותפים יהיו הזדמנויות מספקות, המשכיות עסקית ורווחיות יחסית, לא משנה באיזו שכבה התכנית שלהם.

 

Dell EMC, חלק מקבוצת Dell Technologies, מאפשרת לארגונים לקדם את מרכז הנתונים שלהם לעידן הדיגיטלי, תוך שימוש בטכנולוגיות המובילות בתעשייה, בתחומי תשתית אחודה, שרתים, אחסון ואבטחת מידע. Dell EMC מספקת לעסקים בסיס אמין לטרנספורמצייה של ה-IT שלהם, באמצעות ענן היברידי, פיתוח יישומים לסביבת ענן ופתרונות  Big Data. Dell EMC  מספקת שירותים ללקוחות ב-180 מדינות –  98% מהן חברות Fortune 500  – והינה בעלת היצע המקיף והחדשני ביותר בתעשייה של פתרונות קצה, ליבה ועד הענן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות