<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > BIG DATA & BI Analytics > Teradata מדורגת במקום הראשון כמובילה הטכנולוגית בין הספקים בתחום Big Data Analytics  

Teradata מדורגת במקום הראשון כמובילה הטכנולוגית בין הספקים בתחום Big Data Analytics  

The Information Difference קובעת כי Teradata מובילה את השוק, הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום שביעות רצון הלקוחות. ״ל-Teradata  יש את הלקוחות ה׳מאושרים׳ ביותר בתעשייה מבין אלה של 25 הספקים הגלובליים הגדולים בעולם בתחום ה- Big Data״. 

מחקר שוק שערכה חברת המחקר הבינלאומית The Information Difference  המתמחה בניהול מידע, הסוקר את תחום מחסון ה- Big Data בעולם, קבע כי Teradata היא מובילה

טל נועם

טל נועם

טכנולוגית של הענף. המחקר, תחת הכותרת Big Data Warehouse Landscape, דרג אתTeradata , המתמחה בתחום פתרונות ניתוח Big Data, כמספר אחד בטכנולוגיה, כמספר אחד בשביעות רצון הלקוחות וכאחת מארבע החברות המובילות בנתח שוק, בהתבסס על הערכה של 25 ספקי ה- Data Warehouse הגלובליים המובילים. דירוג החברות נעשה על פני שני תחומים: טכנולוגיה וחוזק בשוק. Teradata מיוצגת בישראל על ידי חברת מיטווך.

לדברי אנדי היילר, מנכ״ל TID, הארגונים שפנו אליהם ציינו כי הם היו ״יותר מאשר מרוצים״ מהטכנולוגיה שלTeradata , מהשירות שמעניקה Teradata ללקוחות, ומהניסיון שלה בהטמעת הפתרונות בשטח. ״ל-Teradata  יש את הלקוחות ה׳מאושרים׳ ביותר בתעשייה מבין אלה של 25 הספקים הגדולים בעולם בתחום ה- Big Data״."בנוסף ללקוחותיה של Teradata בתעשיות היותר מסורתיות, משרתת Teradata עתה גם חברות דוט-קום מובילות כגון Linked In, Netflix, ebay, ומספקת פתרונות IoT לארגונים הללו״, אומר טל נועם, מנהל החטיבה למערכות Data Warehouse & BI בחברת מיטווך, נציגת Teradata בישראל. ״הרחבת פעילות זו, באה על רקע המעמד המוביל של החברה בעולם ה- Big Data, ועל רקע ניסיונה הרב בהפקת תובנות תפעוליות ועסקיות על בסיס ניתוח מעמיק של נתונים. יכולות אלו אף קיבלו חיזוק יתר, באמצעות רכישת חברת Think Big על ידי ,Teradata המתמחה בייעוץ ובמתן פתרונות Big Data בתחומים שונים ברחבי העולם. שירותים אלה ניתנים הן ללקוחות המשתמשים בטכנולוגיה של Teradata והן ללקוחות המשתמשים בטכנולוגיות אחרות”, מציין נועם.

הדוח המלא

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות